КАЛЕНДАР
Pdf_calendar
Дата
Прояви
Дисциплини
Спортна база
Документи
15.05.2020-
17.05.2020
ДП клас Т и група Б
Прескачане
СК Тракиец - с. Житница
ДП клас Т и група Б
22.05.2020-
24.05.2020
Международен турнир CCI4*-S, CCI3*-L, CCI2*-L, CCI1*-Intro
Всестранна езда
Dunakeszi, HUN
CCI4*-S, CCI3*-L, CCI2*-L, CCI1*-Intro
22.05.2020-
24.05.2020
Международен турнир CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 A, CEI1* 100 B, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
Издържливост
Samorin, SVK
CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 A, CEI1* 100 B, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
23.05.2020-
24.05.2020
Турнир по покана
Обездка
КСБ Хан Аспарух - София
Турнир по покана
23.05.2020
Квалификация ДП
Прескачане
Кнежа
Квалификация за ДП
30.05.2020-
31.05.2020
Турнир по покана
Прескачане
КБ Фригопан
Турнир по покана
30.05.2020-
01.06.2020
Международен турнир CCI3*-S (A), CCI2*-S (A)
Всестранна езда
Feldbach, AUT
CCI3*-S (A), CCI2*-S (A)
04.06.2020-
07.06.2020
Купа на нациите CSIO3*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIOCh
Прескачане
Маркополо, Атина
CSIO3*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIOCh
04.06.2020-
07.06.2020
ДП клас Т, млади езддачи и съпътстващи турнири
Обездка
КБ Фригопан
ДП клас Т, млади езддачи и съпътстващи турнири
05.06.2020-
07.06.2020
Международен турнир CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100, CEI1* 100, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
Издържливост
Solt, HUN
CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100, CEI1* 100, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
12.06.2020-
14.06.2020
Международен турнир CEI3* 160, CEI2* 120, CEI2* 120, CEIO2* 120, CEI1* 100, CEI1* 100, CEIOYJ2* 120, CEIYJ2* 120
Издържливост
Buch, GER
CEI3* 160, CEI2* 120, CEI2* 120, CEIO2* 120, CEI1* 100, CEI1* 100, CEIOYJ2* 120, CEIYJ2* 120
12.06.2020-
14.06.2020
Квалификация ДП
Издържливост
Славейково
CEI3* 160, CEI2* 120, CEI2* 120, CEIO2* 120, CEI1* 100, CEI1* 100, CEIOYJ2* 120, CEIYJ2* 120
18.06.2020-
21.06.2020
Купа на нациите CSIO2*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIOCh
Прескачане
КСБ Ген. Крум Лекарски - Божурище
CSIO2*-W, CSI1*, CSIYH1*, CSIOCh
19.06.2020-
21.06.2020
Международен турнир CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 A, CEI1* 100 B, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
Издържливост
Samorin, SVK
CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 A, CEI1* 100 B, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
26.06.2020-
28.06.2020
ДП 2* и CCI3*-S, CCI2*-L, CCI1*-Intro
Всестранна езда
КСБ Калоян - Арбанаси
ДП 2* и CCI3*-S, CCI2*-L, CCI1*-Intro
03.07.2020-
05.07.2020
Квалификация ДП
Издържливост
Вакарел
Квалификация за ДП
09.07.2020-
12.07.2020
Балкански шампионат
Обездка
Prejmer/Brashov
Балкански шампионат
11.07.2020-
12.07.2020
Квалификация ДП/ Купа Студенец
Прескачане
Студенец
Квалификация ДП/ Купа Студенец
16.07.2020-
19.07.2020
Купа на нациите полуфинал CSIO3* (A) , CSIY-B (A), CSIJ-B (A), CSICh-B (A), CSIP (A)
Прескачане
Gorla Minore, ITA
CSI2*, CSI1*, CSIYH1*
17.07.2020-
19.07.2020
Международен турнир CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 B, CEI1* 100 A, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
Издържливост
Samorin, SVK
CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 B, CEI1* 100 A, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100