КАЛЕНДАР
Pdf_calendar
Дата
Прояви
Дисциплини
Спортна база
Документи
19.06.2020-
20.06.2020
Квалификация ДП
Издържливост
Варна
Квалификaция на 30 км
20.06.2020 08.15 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 40 км
20.06.2020 07.45 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 60 км
20.06.2020 08.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 80 км
20.06.2020 07.30 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
23.08.2020-
25.08.2020
ДП 1*,2*, Квалификация ДП, брийдинг турнир
Издържливост
КСБ Кабиюк
ДП 1*
24.08.2020 00.00 h
ДП издръжливост 1* - 100 км ::
Маршрут
24.08.2020 00.00 h
Брийдинг турнир на 100 км ::
Протокол
Маршрут
Квалификация 30 км
24.08.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация 40 км
24.08.2020 00.00 h
Квалификация 40 км ::
Маршрут
24.08.2020 00.00 h
Брийдинг турнир 40 км ::
Протокол
Маршрут
Квалификация на 60 км
24.08.2020 00.00 h
Квалификация на 60 км ::
Маршрут
Квалификация 80 км
24.08.2020 00.00 h
Квалификация 80 км ::
Маршрут
24.08.2020 00.00 h
Брийдинг турнир на 80 км ::
Протокол
Маршрут
23.08.2020-
25.08.2020
Международен турнир CEI3* 160 km, CEI2* 120 km, CEI1* 100 km
Издържливост
КСБ Кабиюк
CEI1* 100
24.08.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
CEI2* - 120 km
25.08.2020 05.30 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
CEI3*-160 km
Изпитание No 1 ::
Маршрут
23.10.2020-
25.10.2020
Международен турнир CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100, CEI1* 100, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
Издържливост
Solt, HUN
CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100, CEI1* 100, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
31.07.2020-
02.08.2020
ДП Млади коне 80км/ Квалификация ДП
Издържливост
Копривщица
Квалификация на 40 км
01.08.2020 07.45 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 60 км
01.08.2020 08.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 80 км
01.08.2020 07.30 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
28.09.2020-
30.09.2020
Световен шампионат CH-M-E
Издържливост
Pisa, San Rossore, ITA
CH-M-E
11.09.2020-
13.09.2020
Квалификация ДП
Издържливост
Дебнево
Квалификация 80 km
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация 60 km
12.09.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
13.09.2020 00.00 h
Изпитание No 2 ::
Маршрут
Квалификация 40 км
12.09.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
13.09.2020 00.00 h
Изпитание No 2 ::
Маршрут
30.09.2020-
02.10.2020
Балканска купа по издръжливост- 100 км, CEI3* 140 км, CEI2* 120 км, CEI1* 100 км, Квалификации
Издържливост
Хиподрум Русе
CH-Balkan-E 100
01.10.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
CEI3* 140 km
01.10.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
CEI 1* 100 km
02.10.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
CEI2* 120 km
02.10.2020 00.00 h
Изпитание No 1 MT ::
Протокол
Маршрут
02.10.2020 00.00 h
Изпитание No 2 ДП ::
Маршрут
CEN 30 km
01.10.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
CEN 40 km
01.10.2020 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
02.10.2020 00.00 h
Изпитание No 2 ::
Маршрут
CEN 80 km
Изпитание No 1 ::
Маршрут
16.10.2020-
18.10.2020
Международен турнир CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 A, CEI1* 100 B, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
Издържливост
Samorin, SVK
CEI3* 160,
07.11.2020 08.00 h
Изпитание No 1 ::
Протокол
Маршрут
30.10.2020-
31.10.2020
ДП млади ездачи/ Квалификация ДП 30 км, 40 км,60 км, 80 км
Издържливост
Асеновград
ДП юноши/ млади ездачи
31.10.2020 08.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
ДП деца
31.10.2020 08.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 80 км
31.10.2020 08.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 60 км
31.10.2020 08.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 40 км
31.10.2020 08.15 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
квалификация на 15 км
31.10.2020 08.15 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут