КАЛЕНДАР
Pdf_calendar
Предишна < 1
Дата
Прояви
Дисциплини
Спортна база
Документи
29.03.2019-
31.03.2019
Квалификaция 30, 40, 60, 80 км
Издържливост
Табачка
Квалификaция на 30 км
30.03.2019 09.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 40 км
30.03.2019 09.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
31.03.2019 09.15 h
Изпитание No 2 ::
Маршрут
Квалификация на 60 км
30.03.2019 08.30 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
31.03.2019 09.00 h
Изпитание No 2 ::
Маршрут
Квалификация на 80 км
30.03.2019 08.30 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
12.04.2019-
14.04.2019
Международен турнир CEI 1*,2*, 3*
Издържливост
Samorin, SVK
Международен турнир
22.04.2019-
25.04.2019
Обучителен семинар ESEE
Издържливост
КСБ Калоян - Арбанаси
Обучителен семинар ESEE
25.04.2019
Квалификaция 30, 40, 60, 80 км
Издържливост
Момин сбор
Квалификация 30 км
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 40 км
25.04.2019 09.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 60 км
25.04.2019 08.30 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 80 км
25.04.2019 08.30 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
10.05.2019-
12.05.2019
Международен турнир CEI 1*,2*, 3*
Издържливост
Samorin, SVK
Международен турнир
17.05.2019-
19.05.2019
Международен турнир CEI 1*,2*, 3*
Издържливост
КСБ Кабиюк
16.05.2019-
18.05.2019
ДП 2* и Брийдинг турнир организиран от НАК
Издържливост
КСБ Кабиюк
ДП 2* и Брийдинг турнир организиран от НАК
31.05.2019-
02.06.2019
Международен турнир CEI 1*,2*,3 *
Издържливост
Solt, HUN
Международен турнир
14.06.2019-
16.06.2019
Международен турнир CEI 1*,2*, 3*
Издържливост
Samorin, SVK
Международен турнир
14.06.2019-
16.06.2019
Международен турнир CEI 1*,2*, 3*
Издържливост
Verona, Isola della Scala
Международен турнир
28.06.2019-
30.06.2019
Международен турнир CEI 1*, CEI JYR 1*
Издържливост
Вакарел
Международен турнир CEI 1*
Изпитание No 1 ::
Маршрут
CEI1*JY
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 80 км
29.06.2019 06.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Изпитание No 2 ::
Протокол
Маршрут
Квалификация на 60 км
29.06.2019 06.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
30.06.2019 06.00 h
Изпитание No 2 ::
Маршрут
Квалификация на 40 км
29.06.2019 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
30.06.2019 07.00 h
Изпитание No 2 ::
Маршрут
28.06.2019-
30.06.2019
ДП 1*
Издържливост
Вакарел
ДП 1*
29.06.2019 06.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
05.07.2019-
07.07.2019
Международен турнир CEI 1*,2*, 3*
Издържливост
Torgnon, ITA
Международен турнир
12.07.2019-
14.07.2019
Квалификaция 30, 40, 60, 80 км
Издържливост
Благоевград
Квалификация 40 km
13.07.2019 07.15 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация на 60 км
13.07.2019 07.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
Квалификация 80 км
13.07.2019 00.00 h
Изпитание No 1 ::
Маршрут
02.08.2019-
04.08.2019
Квалификaция 30, 40, 60, 80 км ОТМЕНЯ СЕ
Издържливост
Копривщица
Квалификация
15.08.2019-
18.08.2019
Европейски шампионат CH-EU-E 160 km
Издържливост
Euston Park, GBR
Европейски шампионат
30.08.2019-
01.09.2019
Контролно Балкански шампионат
Издържливост
Дебнево
Квалификация 40 км
31.08.2019 07.30 h
Изпитание No 1 Квалификация 40 км ::
Маршрут
Квалификация 60 км
31.08.2019 07.00 h
Изпитание No 2 Квалификация 60 км ::
Маршрут
Квалификация 80 км
31.08.2019 07.00 h
Изпитание No 3 Квалификация 80 км ::
Маршрут
06.09.2019-
08.09.2019
Международен турнир CEI 1*,2*,3*
Издържливост
Buftea, ROU
Международен турнир
20.09.2019-
22.09.2019
Световен шампионат млади коне CH-M-YH 7YO, 8YO
Издържливост
Pisa, San Rossore, ITA
Световен шампионат млади коне
27.09.2019-
29.09.2019
Квалификaция
Издържливост
Славейково
Квалификация 30 км
28.09.2019 00.00 h
Изпитание No 1 Квалификация 30 км ::
Маршрут
Квалификация 40 км
28.09.2019 00.00 h
Изпитание No 2 Квалификация 40 км ::
Маршрут
Квалификация 60 км
28.09.2019 00.00 h
Изпитание No 3 Квалификация 60 км ::
Маршрут
Квалификация 80 км
28.09.2019 00.00 h
Изпитание No 4 Квалификация 80 км ::
Маршрут


Предишна < 1