Отворен паркур, деца и пони ездачи
Паркур за деца и аматьори
Паркур за 4/5 год. коне
Отворен паркур - 5 год. и по-възрастни коне
Отворен паркур - 5 год. и по-възрастни коне
Отворен паркур - 6 год. и по - възрастни коне
Квалификация за ДП - 4 и 5 год коне
Квалификация за ДП - 6 и 7 год коне
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Ивайло Бонев
Отело
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
0.0
00:39.2
ОК
Check1
2
Ая Митева
Часита
2005
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:41.75
ОК
Check1
3
Ружа Конечна
Ла Фиола Пикола
2009
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:42.16
ОК
Check1
4
Вероника Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
0.0
00:43.52
ОК
Check1
5
Николай Асенов
Козби
2014
ИСТЪР
Мъже/Жени
0.0
00:43.59
ОК
Check1
6
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:43.72
ОК
Check1
7
Ангел Няголов
Санваценто
2009
АГАЛАР
Мъже/Жени
0.0
00:46.23
ОК
Check1
8
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:46.55
ОК
Check1
9
Калин Неделчев
Суийт Сенди
2013
Мъже/Жени
0.0
00:47.47
ОК
Check1
10
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Мъже/Жени
0.0
00:48.75
ОК
Check1
11
Калин Неделчев
Ягуар
2014
Мъже/Жени
0.0
00:51.35
ОК
Check1
12
Павлик Александров
Хектор
2007
Мъже/Жени
0.0
00:52.95
ОК
Check1
13
Александра Арабаджиева
Клоета
2007
Мъже/Жени
4.0
00:41.38
ОК
Check1
14
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
4.0
00:42.04
ОК
Check1
15
Елиза Чолакова
Карина Борана
2011
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:43.1
ОК
Check1
16
Ивайло Бонев
Же Суи Специал
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
4.0
00:44.23
ОК
Check1
17
Ивайло Бонев
Каплан
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
4.0
00:50.85
ОК
Check1
18
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
Мъже/Жени
4.0
00:53.82
ОК
Check1
19
Ирина Николова
Кристин
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
4.0
00:55.22
ОК
Check1
20
Апостол Тенев
Улхакан Хироу Z
2014
Мъже/Жени
4.0
00:55.6
ОК
Check1
21
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
8.0
00:46.38
ОК
Check1
22
Елиза Чолакова
Езоп
2006
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
8.0
00:46.55
ОК
Check1
23
Ася Петрова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
12.0
00:51.47
ОК
Check1
24
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
20.0
00:54.54
ОК
Check1
25
Стефания Пейкова
Боран
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
24.0
00:54.21
ОК
Check1
26
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
-
-
ЕЛИМ