Новини
Amazons the winner andrea small
03.09.2010
15 ч: Успешно първо представяне на Хърватска на Балканиадата

Първото участие на Хърватско в Балканиада донесе на страната победа в категория “Амазонки”. Спечели я Андреа Новак Джелмич с кон Даймънд Яна Уотър с време 67.72 секунди.

Катарина Илич с кон Уинстън от Сърбия и Магдалена Исопеско Груя с кон Байкал от Румъния заеха съответно второто и третото място в класирането за прескачане  на препятствия с височина от 1.20 см.

Индивидуалната ни състезателка Димана Колева с кон Пур Бой се класира на четвърто място с резултат 72.40 секунди., а петото място зае Мирна Бачич от Хърватска с кон Санта Фе 62.

Победителките бяха наградени от заместник-министъра на физическото възпитание и спорта Иван Ценов и от Крум Рашков – генерален секретар на Българска федерация по конен спорт.

На снимката: Заместник-министър Ценов награждава победителката в присъствието на д-р Крум Рашков, генерален секретар на БФКС.