Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, юноши до 14 год. и аматьори
Изпитание No 4 - 5 год. и по-възрастни коне, юноши до 14 год. и аматьори
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 4 - 5 год. и по-възрастни коне, юноши до 14 год. и аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Николай Асенов
Кит Кат
2009
ИСТЪР
Мъже/Жени
Check1
2
Андреана Добрева
Интро-К Ван'т Кат...
2016
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
3
Венцислав Изов
Букет
2016
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
4
Петър Чолаков
Казента
2011
АГАЛАР
Аматьори
Check1
5
Десислава Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
6
Цветомир Цонев
Джарес Де Ла Фрон...
2009
СТЕЙБЪЛЦОНЕВИ
Мъже/Жени
Check1
7
Бранимир Кръстанов
Близ
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
8
Десислава Косева
Касара
2015
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
9
Ирина Николова
Карино
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
10
Анна Гочева
Калина
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
11
Ана Бойова
Кураж пор лес поврес
2016
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
Check1
12
Надежда Димитрова
Чезара
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
13
Ния Стоименова
Хина
2012
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
14
Илиан Найденов
Шато дю Вин
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
15
Мария Крумова
Гигантика
2002
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 14 г.
Check1
16
Елица Любенова
Атланта
2015
ИСТЪР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
17
Стефан Виячев
Крас
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
18
Светлозар Славчев
Кони Уей
2016
Мъже/Жени
Check1
19
Ивелин Вълев
Картего
2016
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
20
Борис Цанков
Боен Кон
2016
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
21
Мартина Гайдарова
Монтевидео
2010
ШУМЕНККС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
22
Екатерина Гайдарова
Арецо
2005
ШУМЕНККС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
23
Мария Николова
Суийт Коктейл
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
25
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
26
Ая Митева
Ливърпул
2011
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
27
Ленко Ангелов
Йожка
2008
БОЛКАНХОРСИС
Мъже/Жени
Check1
28
Димитър Камбуров
Хайбрукс Месинджър
2015
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
29
Рая Владовска
Корсар
2006
АВАТАР
Мъже/Жени
Check1
30
Андриан Дацински
Оушън Ван Хет Кас...
2014
МИЗИЯК-ЖА
Мъже/Жени
Check1
31
Ная Недкова
Карлота
2010
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
32
Любомир Янков
Хектор
2007
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
33
Ива Гетова
Каспър
2016
СПАРТАК
Мъже/Жени
Check1
34
Спартак Тодоров
Порше
2015
БОЖУР
Аматьори
Check1
35
Николина Роячки
Нострадамус
2006
БОЖУР
Мъже/Жени
Check1
36
Сара Аликович
Плежър Тротър
2003
СТЕЙБЪЛЦОНЕВИ
Аматьори
Check1
37
Трифон Трифонов
Аберлон
2015
СТЕЙБЪЛЦОНЕВИ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
38
Милена Азманова
Апогей-
2010
КАНАСПАРУХ
Аматьори
Check1
39
Аврора Чернева
Ескориал
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
40
Аспарух Атанасов Jr.
Калистра
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
41
Андриан Тодоров
Морнинг Стар 7
2016
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
42
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
43
Стефания Пейкова
Боран
2009
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
44
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
45
Николай Асенов
Козби
2014
ИСТЪР
Мъже/Жени
Check1
46
Андреана Добрева
Леоливия VDL
2016
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
47
Венцислав Изов
Вакер
2016
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
48
Петър Чолаков
Клоета
2007
АГАЛАР
Аматьори