Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, юноши до 14 год. и аматьори
Изпитание No 10 - 5 год. и по-възрастни коне, юноши до 14 год. и аматьори
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 10 - 5 год. и по-възрастни коне, юноши до 14 год. и аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Петър Чолаков
Клоета
2007
АГАЛАР
Аматьори
Check1
2
Венцислав Изов
Вакер
2016
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
3
Николай Асенов
Козби
2014
ИСТЪР
Мъже/Жени
Check1
4
Стефания Пейкова
Боран
2009
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
5
Ния Стоименова
Хина
2012
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
6
Ивелин Вълев
Картего
2016
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
7
Ленко Ангелов
Йожка
2008
БОЛКАНХОРСИС
Мъже/Жени
Check1
8
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
9
Живко Митев
Калина
2015
СПАРТАК
Мъже/Жени
Check1
10
Трифон Трифонов
Аберлон
2015
СТЕЙБЪЛЦОНЕВИ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
10
Сара Аликович
Плежър Тротър
2003
СТЕЙБЪЛЦОНЕВИ
Аматьори
Check1
11
Андриан Тодоров
Морнинг Стар 7
2016
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
11
Светлозар Славчев
Кони Уей
2016
Мъже/Жени
Check1
12
София Стойчева
Ласар
2010
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
13
Бранимир Кръстанов
Близ
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
14
Ая Митева
Ливърпул
2011
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
15
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
16
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
17
Десислава Косева
Касара
2015
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
18
Надежда Димитрова
Чезара
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
19
Андреана Добрева
Интро-К Ван'т Кат...
2016
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
20
Любомир Янков
Хектор
2007
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
21
Елица Любенова
Атланта
2015
ИСТЪР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
22
Аврора Чернева
Ескориал
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
23
Десислава Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Ная Недкова
Карлота
2010
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
25
Екатерина Гайдарова
Арецо
2005
ШУМЕНККС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
26
Недко Гайдаров
Монтевидео
2010
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
27
Мария Николова
Суийт Коктейл
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
28
Цветомир Цонев
Джарес Де Ла Фрон...
2009
СТЕЙБЪЛЦОНЕВИ
Мъже/Жени
Check1
29
Ива Димитрова
Колорина
2006
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
30
Илиан Найденов
Шато дю Вин
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
31
Даная Велинова
Кардика
2010
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
32
Петър Чолаков
Казента
2011
АГАЛАР
Аматьори
Check1
33
Венцислав Изов
Букет
2016
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
34
Николай Асенов
Кит Кат
2009
ИСТЪР
Мъже/Жени
Error1
35
Мартина Гайдарова
Монтевидео
2010
ШУМЕНККС
Юн./Дев. 14 г.