СТАРТОВ ЛИСТ
:: Изпитание No 11 Приз „My Trip” , Отворен паркур - 6 годишни и по-възрастни коне
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
1
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
2
Вероника Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
3
Ружа Кониечна
Ла Фиола Пикола
2009
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
4
Калин Неделчев
Ягуар
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
5
Ния Стоименова
Гламър Бейлия
2011
КОНКУР
Мъже/Жени
6
Венето Тенев
Идеал
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
7
Мирослав Илиев
Калето Руж Z
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
8
Павлин Ангелов
Чаблис 24 Z
2011
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
9
Ивайло Бонев
Отело
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
10
Венцислав Изов
Ай оф дъ сторм
2014
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
11
Андрей Гочев
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
12
София Стойчева
Апогей
2003
ЕКУИТА
Мъже/Жени
13
Стефан Виячев
Крас
2014
БОЖУР
Мъже/Жени
14
Апостол Тенев
Имеджин Вант Рот
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
15
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
16
Ивелин Вълев
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
17
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
18
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
19
Пламен Радославов
Артемида
2011
Мъже/Жени
20
Андреана Добрева
Фернет
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
21
Николета Янинска
Дон Либерадо
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
22
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
АГАЛАР
Мъже/Жени
23
Ангел Няголов
Шалом
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
24
Ирина Николова
Кристин
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
25
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
26
Венцислав Изов
Херкулес
2008
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
27
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
28
Кристияна Атанасова
Лорина Астория
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
29
Симона Дилкова
Ливана
2009
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
30
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
31
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
32
Ася Петрова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
33
Ивана Ангелова
Касай
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
34
Вероника Миланова
Гого
2011
АГАЛАР
Мъже/Жени
35
Ружа Кониечна
Мавандър
2011
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
36
Калин Неделчев
Суийт Сенди
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
37
Ния Стоименова
Фъни Бой
2011
КОНКУР
Мъже/Жени
38
Венето Тенев
Дънди Крокодила
2007
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
39
Ивайло Бонев
Же Суи Специал
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
40
Венцислав Изов
Суийт Коктейл
2010
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
41
Андрей Гочев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
42
Мирослав Илиев
Елда Балу
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
43
Павлин Ангелов
Демет Амадеус
2008
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
44
Надежда Димитрова
Зевс
2004
БОЛКАНХОРСИС
Аматьори