Приз „My Trip” , Отворен паркур - 6 годишни и по-възрастни коне
Изпитание No 11 Приз „My Trip” , Отворен паркур - 6 годишни и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 11 Приз „My Trip” , Отворен паркур - 6 годишни и по-възрастни коне
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
2
Вероника Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
3
Ружа Конечна
Ла Фиола Пикола
2009
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
4
Калин Неделчев
Ягуар
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
5
Ния Стоименова
Гламър Бейлия
2011
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
6
Венето Тенев
Идеал
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
7
Мирослав Илиев
Калето Руж Z
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
8
Павлин Ангелов
Чаблис 24 Z
2011
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
Check1
9
Ивайло Бонев
Отело
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
10
Венцислав Изов
Ай оф дъ сторм
2014
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
11
Андрей Гочев
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
12
София Стойчева
Апогей
2003
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
13
Стефан Виячев
Крас
2014
БОЖУР
Мъже/Жени
Check1
14
Апостол Тенев
Имеджин Вант Рот
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
15
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
16
Ивелин Вълев
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
Check1
17
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
18
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
19
Пламен Радославов
Артемида
2011
Мъже/Жени
Check1
20
Андреана Добрева
Фернет
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
21
Николета Янинска
Дон Либерадо
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
22
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
23
Ангел Няголов
Шалом
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
24
Ирина Николова
Кристин
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
25
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
26
Венцислав Изов
Херкулес
2008
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
27
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
28
Кристияна Атанасова
Лорина Астория
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
29
Симона Дилкова
Ливана
2009
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
Check1
30
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
31
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
32
Ася Петрова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
33
Ивана Ангелова
Касай
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Вероника Миланова
Гого
2011
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
35
Ружа Конечна
Мавандър
2011
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
36
Калин Неделчев
Суийт Сенди
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
37
Ния Стоименова
Фъни Бой
2011
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
38
Венето Тенев
Дънди Крокодила
2007
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
39
Ивайло Бонев
Же Суи Специал
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
40
Венцислав Изов
Суийт Коктейл
2010
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
41
Андрей Гочев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
42
Мирослав Илиев
Елда Балу
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
43
Павлин Ангелов
Демет Амадеус
2008
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
Check1
44
Надежда Димитрова
Зевс
2004
БОЛКАНХОРСИС
Аматьори