Паркур за 5 год. и по-възрастни коне
Изпитание No 4: Паркур за 5 год. и по-възрастни коне
Квалификация Клас Н: Млади коне 4 и 5 годишни
Квалификация Клас Л: Млади коне 6 и 7 год. коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 4: Паркур за 5 год. и по-възрастни коне
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Петър Чолаков
Еквадор
2009
Аматьори
Check1
2
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
3
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
4
Мирослав Илиев
Канон 25
2011
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
5
Мария Дерменджиева
Херкулес
2008
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
6
Антонио Буюклиев
Корона
2004
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
7
Теодор Попов
Кларима
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
8
Гергана Ангелова
Диане
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
9
Никол Косева
Ванеса Мей
2013
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
10
Андрей Гочев
Колестус Z
2015
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
11
Димана Колева
Викинг
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
12
Андреана Добрева
Фернет
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
13
Пламен Радославов
Пандора
2014
Мъже/Жени
Check1
14
Вероника Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
15
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
16
Калин Неделчев
Ягуар
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
17
Филип Велев
Карел
2015
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
18
Венцислав Изов
Биби Мириам
2011
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
19
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
20
Калоян Дунев
Недкогайдаров
2010
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
21
Петър Чолаков
Улхакан Хироу Z
2014
Аматьори
Check1
22
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
23
Митко Далаков
Артемида
2011
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
Check1
24
Христо Найденов
Прешлес
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
25
София Красикова
Мона Лиза
2008
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
26
Валя Пашунова
Ламбада
2011
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
27
Алпер Хаджишакир
Кондор
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
28
Ая Митева
Часита
2005
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
29
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
30
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
31
Ивана Ангелова
Инкалили
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
32
Румен Попов
Дарлинг
2010
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
33
Лилия Консулова
Кеч ми
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Мария Крумова
Гигантика
2002
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 14 г.
Check1
35
Елиза Чолакова
Карина Борана
2011
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
36
Ивайло Любенов
Кик
2015
ИСТЪР
Мъже/Жени
Check1
37
Ясен Борисов
Кондор
2005
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
38
Ася Петрова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
39
Мирослав Илиев
Калето Руж Z
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
40
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
41
Петър Чолаков
Казента
2011
Аматьори
Check1
42
Георги Стоев
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Мъже/Жени