Отворен паркур - 5 годишни и по-възрастни коне, юноши до 14г и юноши до 18г
Изпитание No 4 Отворен паркур - 5 годишни и по-възрастни коне, юноши до 14г и юноши до 18г
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 4 Отворен паркур - 5 годишни и по-възрастни коне, юноши до 14г и юноши до 18г
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
2
Венцислав Изов
Версай
2013
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
3
Андрей Гочев
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
4
Александра Арабаджиева
Касучи
2005
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
5
Ружа Конечна
Мавандър
2011
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
6
Вероника Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
7
Елиза Чолакова
Езоп
2006
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
8
Ния Стоименова
Фъни Бой
2011
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
9
Антон Дацински
Джърси
2014
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Check1
10
Калин Неделчев
Суийт Сенди
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
11
Венето Тенев
Идеал
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
12
Николета Янинска
Дон Либерадо
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
13
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
14
Ивана Станчева
Валарго
2013
ПЕРУНСФ
Мъже/Жени
Check1
15
Ивелин Вълев
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
16
Ирина Николова
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
17
Андрей Гочев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
18
Венцислав Изов
Ай оф дъ сторм
2014
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
19
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
20
Ангел Няголов
Чакбол
2013
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
21
Стефан Виячев
Крас
2014
БОЖУР
Мъже/Жени
Check1
22
Ива Димитрова
Колорина
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
23
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
24
Любомир Янков
Карлота
2010
СТУДЕНЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
25
Ая Митева
Сканду
2005
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
26
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
27
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
28
Виктория Димитрова
Имеджин Вант Рот
2008
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
29
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
30
Ружа Конечна
Ла Фиола Пикола
2009
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
31
Вероника Миланова
Гого
1998
Мъже/Жени
Check1
32
Александра Арабаджиева
Клоета
2007
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
33
Ивана Ангелова
Касай
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Венцислав Изов
Суийт Коктейл
2010
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
35
Андрей Гочев
Целесте
2007
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
36
Ивана Ангелова
Инкалили
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.