Турнир
Отворен паркур за деца и понита
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
Изпитание No 3
Паркур за 6 год. и по-възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 3
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Венето Тенев
Крис G.H.
2007
Мъже/Жени
Check1
2
Ясен Борисов
Кондор
2005
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
3
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
Check1
4
Ивана Ангелова
Инкалели
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
5
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
6
Ана Шишкова
Лувър
2010
Мъже/Жени
Check1
7
Selen Karakilic
Имидж Олимпик
2012
Мъже/Жени
Check1
8
Радомир Матев
Чакая
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
9
Георги Стоев
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
10
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
11
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
12
Магдалена Кръстева
Недкогайдаров
2010
Аматьори
Check1
13
Ангел Кьосев
Експрим
2006
Аматьори
Check1
14
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
15
Милена Азманова
Апогей-
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
16
Анна Гочева
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
17
Петър Чолаков
Еквадор
2009
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
18
Мария Гъркова
Валвидия
2009
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
19
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
20
Мария Николова
Комет
1999
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
21
Десислава Миланова
Галиос
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
22
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
23
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
24
Станислав Недев
Персей
2012
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
25
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
26
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
27
Алейна Чолак
Кабалеро 12
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
28
Ивана Ангелова
Диадора
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
29
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
30
Магдалена Кръстева
Експрим
2006
Аматьори