Турнир
Отворен паркур за деца и понита
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
Паркур за 6 год. и по-възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Юн./Дев. 14 г.
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Ивана Ангелова
Диадора
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:36.72
ОК
Check1
2
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:44.82
ОК
Check1
3
Ивана Ангелова
Инкалели
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:44.85
ОК
Check1
4
Мария Николова
Комет
1999
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:46.3
ОК
Check1
5
Десислава Миланова
Галиос
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:48.23
ОК
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Венето Тенев
Крис G.H.
2007
Мъже/Жени
0.0
00:38.29
ОК
Check1
2
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:40.8
ОК
Check1
3
Петър Чолаков
Еквадор
2009
ТРАКИЕЦ
Аматьори
0.0
00:42.09
ОК
Check1
4
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:42.21
ОК
Check1
5
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:42.93
ОК
Check1
6
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
0.0
00:43.32
ОК
Check1
7
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:45.75
ОК
Check1
8
Алейна Чолак
Кабалеро 12
2009
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:46.22
ОК
Check1
9
Магдалена Кръстева
Недкогайдаров
2010
Аматьори
4.0
00:43.35
ОК
Check1
10
Радомир Матев
Чакая
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
4.0
00:44.29
ОК
Check1
11
Станислав Недев
Персей
2012
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
4.0
00:46.77
ОК
Check1
12
Ясен Борисов
Кондор
2005
ПРЕСТИЖ
Аматьори
4.0
00:51.55
ОК
Check1
13
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
4.0
00:53.08
ОК
Check1
14
Selen Karakilic
Имидж Олимпик
2012
Мъже/Жени
5.0
00:56.22
ОК
Check1
15
Магдалена Кръстева
Експрим
2006
Аматьори
8.0
00:43.15
ОК
Check1
16
Георги Стоев
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
8.0
00:49.43
ОК
Check1
17
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
8.0
00:51.63
ОК
Check1
18
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
11.0
01:18.12
ОК
Check1
19
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
12.0
00:46.42
ОК
Check1
20
Милена Азманова
Апогей-
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
12.0
00:48.61
ОК
Check1
21
Анна Гочева
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
12.0
00:49.75
ОК
Check1
22
Ана Шишкова
Лувър
2010
Мъже/Жени
20.0
00:51.84
ОК