Междинна категория
Отворен - 4 год. и по-възрастни коне, аматьори и деца с понита
Отворен - 5 год. и по-възрастни коне и юноши до 14г.
Изпитание No 3
Отворен - 5 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 3
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Ясен Борисов
Кондор
2011
Аматьори
Check1
2
Боян Цанев
Синдерела
2008
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
3
Ангел Няголов
Шалом
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
4
Димана Колева
Гидеон
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
5
Ивелин Вълев
Компетенс
2010
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
6
Ивелин Вълев
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
7
Николай Асенов
Елизандер
2011
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
8
Александра Баранова
Сапфира
2009
БОЖУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
9
Лилия Консулова
Кеч ми
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
10
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
11
Владимир Георгиев
Каял
2009
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
Check1
12
Аспарух Атанасов
Кукарача
2014
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
Check1
13
Петко Младенов
Билли Ди
2014
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
14
Валентин Спасов
Конвертино
2006
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
Check1
15
Христо Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
16
Гергана Ангелова-На...
Диане
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
17
Георги Цветков
Ахил Де Рое
2011
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
18
Димитър Камбуров
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
19
Стефан Виячев
Крас
2014
БОЖУР
Мъже/Жени
Check1
20
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
21
Андриан Тодоров
Кашмир
2014
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
22
Пламен Радославов
Артемида
2011
Мъже/Жени
Check1
23
Георги Стоев
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
24
Десислава Миланова
Галиос
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
25
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
26
Дара Кръстева
Дибалия
2008
Аматьори
Check1
27
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
28
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
29
Апостол Тенев
Фолике
2012
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
30
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
31
Ангел Кьосев
Експрим
2006
Аматьори
Check1
32
Алпер Хаджишакир
Кондор
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
33
Selen Karakilic
Владимир Кличко
2009
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Ружа Кониечни
Ла Фиола Пикола
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
35
Огнян Балджийски
Граф Гого
2012
БОЖУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
36
Зорка Дойчинова
Нострадамус
2006
БОЖУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
37
Ванеса Атанасова
Вижън оф Грейс
2013
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
38
Таня-Мари Димитрова
Вилвет принцес
2010
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 18 г.
Check1
39
Николета Янинска
Дон Либерадо
2010
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
40
Лили Макдоналд
Фелини
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
41
Елиза Чолакова
Карина Борана
2011
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
42
Аврора Чернева
Моли
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
43
Лора Кирова
Зумра
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
44
Мария Николова
Комет
1999
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
45
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
46
Ангел Няголов
Капс Лок
2006
Мъже/Жени
Check1
47
Димана Колева
Викинг
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
48
Николай Асенов
Козби
2014
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
49
Радомир Матев
Чакая
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
50
Калоян Дунев
Дрога
2013
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори