Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца, юноши и аматьори
Изпитание No 4: Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца, юноши и аматьори
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 4: Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца, юноши и аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
2
Ивайло Бонев
Цилиан
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
3
Кристиана Маринкова
Гуд Гърл
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
4
Венето Тенев
Антонио Бандерас
2011
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
5
Таня Топачарова
Виктор
2003
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
6
Диян Балчев
Карон
2011
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
Check1
7
Христо Найденов
Феймъс
2010
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
8
Апостол Тенев
Форт оф Джулай
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
9
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
10
Ния Стоименова
Сиско Дю Ше
2006
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
11
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
12
Радостин Янков
Степ Бай Степ
2011
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
13
Пламен Петров
Дерслав
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
14
Живко Митев
Бионсе
2009
КАЙЛЪКА
Мъже/Жени
Check1
15
Деян Цветков
Експрим
2006
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
16
Пламен Радославов
Артемида
2011
Мъже/Жени
Check1
17
Стефан Виячев
Крас
2014
БОЖУР
Мъже/Жени
Check1
18
Калин Неделчев
Кадор
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
19
Николай Асенов
Експерт
2004
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
20
Лилия Консулова
Кеч ми
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
21
Николай Кънчев
Абдула
2009
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
22
Мая Захариева
Пасифик Танго
2012
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
Check1
23
Енчо Манолов
Бинара
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
24
Сияна Базотева
Хермион
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
25
Румяна Чобанова
Лагуна Белле
2005
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
26
Владимир Георгиев
Бамби
2010
Мъже/Жени
Check1
27
Антон Дацински
Карас
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Check1
28
Ана Шишкова
Лувър
2010
Мъже/Жени
Check1
29
Андриан Тодоров
Кашмир
2014
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
30
Иван Добрев
Гретхен
2011
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
31
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
32
Милена Азманова
Апогей-
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
33
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
34
Лили Макдоналд
Фелини
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
35
Николета Янинска
Дон Либерадо
2010
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
36
Виктория Димитрова
Клинсман
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
37
Ивайло Бонев
Абарт
2005
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
38
Кристиана Маринкова
Керфул
2010
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
39
Венето Тенев
Татяна
2002
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
40
Йоана Сталева
Феномен
2004
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
41
Васил Василев
Фарина 0505
2004
Аматьори
Check1
42
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
43
Кристияна Атанасова
Лорина Астория
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
44
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
45
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
46
Симона Караджова
Кардика
2010
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
47
Милко Кочев
Карино
2009
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
48
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
49
Никол Косева
Куинтино
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
50
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
51
Християн Петров
Карлота
2010
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
52
Анжела Негойчева
Хектор
2007
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
53
Симона Дилкова
Ливана
2009
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
54
Десислава Миланова
Галиос
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
55
Микаела Донева
Дарлинг
2010
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
56
Мартина Агопян
Ай оф дъ сторм
2014
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
57
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
58
Георги Стоев
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
59
Боян Цанев
Синдерела
2008
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
60
Таня Топачарова
Енигма
2005
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
61
Диян Балчев
Бабук
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
Check1
62
Христо Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
63
Апостол Тенев
Имеджин Вант Рот
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
64
Димитър Камбуров
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
65
Ния Стоименова
Смила
2003
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
66
Ивайло Бонев
Амейзинг 27
2005
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
67
Кристиана Маринкова
Коко Шанел
2009
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
68
Венето Тенев
Ред Хот Чили Пепърс
2014
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени