Отворен паркур за 5 годишни и по-възрастни коне и деца
Изпитание No 3 Отворен паркур за 5 годишни и по-възрастни коне и деца
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 3 Отворен паркур за 5 годишни и по-възрастни коне и деца
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Ивана Ангелова
Диадора
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Елиза Чолакова
Карина Борана
2011
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
3
Ангел Няголов
Шалом
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
4
Димитър Камбуров
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
5
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
6
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
Check1
7
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
8
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
9
Ивелин Вълев
Компетенс
2010
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
10
Kaja Fajfric
Gringo
СЪРБИЯ
Мъже/Жени
Check1
11
Владимир Спасов
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
Check1
12
Стефан Виячев
Крас
2014
БОЖУР
Мъже/Жени
Check1
13
Валентин Спасов
Конвертино
2006
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
Check1
14
Боян Цанев
Синдерела
2008
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
15
Carina Pettersson
Valhalla
2013
Мъже/Жени
Check1
16
Николай Асенов
Експерт
2004
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
17
Димана Колева
Викинг
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
18
Калин Неделчев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
19
Мартина Агопян
Ай оф дъ сторм
2014
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
20
Светлин Кръстанов
Какао
2013
ЕЛИТ
Мъже/Жени
Check1
21
Красина Кръстева
Ел Ча Бу
2002
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
22
Андреана Добрева
Хелуин
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
23
Димитър Николов
Чо
2008
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Check1
24
Рая Владовска
Корсар
2006
АВАТАР
Мъже/Жени
Check1
25
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
26
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
27
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
28
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
29
Петър Чолаков
Еквадор
2009
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
30
Кристияна Атанасова
Лорина Астория
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
31
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
32
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
33
Анжела Негойчева
Хектор
2007
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Selen Karakilic
Уиспъринг Шедоу Z
2006
Юн./Дев. 18 г.
Check1
35
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
36
Християн Петров
Лесли
2013
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
37
Лилия Консулова
Кеч ми
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
38
Радомир Матев
Имидж Олимпик
2012
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
39
Петър Марчев
Гаскон
2010
ОЛИМПИК
Мъже/Жени
Check1
40
Ангел Няголов
Капс Лок
2006
Мъже/Жени
Check1
41
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
42
Danai Besmijotis
Campinio
ГЪРЦИЯ
Мъже/Жени
Check1
43
Гошо Цветков
Синдерела
2008
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Мъже/Жени