Изпитание 1 - деца и пони ездачи
Паркур за 4/5 год. коне,деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
Изпитание No 1
паркур за 6 год.и по - възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 1
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Енчо Манолов
Лувър
2010
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
2
Георги Ангелов
Лагадар
2013
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
3
Ленко Ангелов
Оникс
2006
БОЛКАНХОРСИС
Мъже/Жени
Check1
4
Елина Семенова
Арко
2012
МАРЕК
Аматьори
Check1
5
Таня Топачарова
Енигма
2005
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
6
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
7
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
8
Пламен Петров
Дерслав
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
9
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
10
Вероника Миланова
Гого
1998
Мъже/Жени
Check1
11
Станислав Недев
Амстердам
2010
Мъже/Жени
Check1
12
Светлин Иванов
Камаро
2012
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
13
Петко Младенов
Кристияно
2006
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
14
Анна Гочева
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
15
Владо Пенев
Фъни Бой
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
16
Светлозар Славчев
Батор
2005
Мъже/Жени
Check1
17
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
18
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
19
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
20
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
21
Таня-Мари Димитрова
Литъл Куатро
2004
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 18 г.
Check1
22
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
23
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
24
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
25
Александра Белева
Нокия
2006
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
Check1
26
Рене Шейтанова
Клаудия Куик
2006
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
27
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
28
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
29
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
30
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
31
Сияна Базотева
Бинара
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
32
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
33
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Оливия - София Петрова
Грьофин
2002
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
35
Arda Yaman
Дженерал Лий
2011
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
36
Irmak Mermer
Монтерей Z
2008
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
37
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
38
Ивана Ангелова
Преслава
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
39
Lara Goksel
Хамилтонвиллле F
2012
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
40
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
41
Симона Дилкова
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
42
Енчо Манолов
Кю уан
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
43
Георги Ангелов
Аллегра
2010
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
44
Венцислав Изов
Леголасс
2009
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
45
Владимир Спасов
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
Check1
46
Ава Христозова
Калахари
2009
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
47
Пламен Петров
Каланка Де Грийнб...
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени