Изпитание 1 - деца и пони ездачи
Паркур за 4/5 год. коне,деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
паркур за 6 год.и по - възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Юн./Дев. 14 г.
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Ивана Ангелова
Преслава
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:29.82
ОК
Check1
2
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
8.0
00:35.13
ОК
Check1
3
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
10.0
00:33.82
ОК
Check1
4
Ава Христозова
Калахари
2009
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
16.0
00:35.45
ОК
Check1
5
Arda Yaman
Дженерал Лий
2011
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
24.0
00:38.89
ОК
Check1
6
Симона Дилкова
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
27.0
00:37.4
ОК
Check1
7
Irmak Mermer
Монтерей Z
2008
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
-
-
ЕЛИМ
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Пламен Петров
Каланка Де Грийнб...
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
0.0
00:28.3
ОК
Check1
2
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:28.31
ОК
Check1
3
Таня-Мари Димитрова
Литъл Куатро
2004
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:30.39
ОК
Check1
4
Светлозар Славчев
Батор
2005
Мъже/Жени
0.0
00:30.4
ОК
Check1
5
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
0.0
00:30.42
ОК
Check1
6
Оливия - София Петрова
Грьофин
2002
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:31.18
ОК
Check1
7
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
0.0
00:31.58
ОК
Check1
8
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:32.43
ОК
Check1
9
Енчо Манолов
Лувър
2010
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
0.0
00:35.35
ОК
Check1
10
Станислав Недев
Амстердам
2010
Мъже/Жени
0.0
00:36.49
ОК
Check1
11
Анна Гочева
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:37.73
ОК
Check1
12
Елина Семенова
Арко
2012
МАРЕК
Аматьори
4.0
00:28.17
ОК
Check1
13
Таня Топачарова
Енигма
2005
МАРЕК
Мъже/Жени
4.0
00:29.13
ОК
Check1
14
Георги Ангелов
Аллегра
2010
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
4.0
00:33.06
ОК
Check1
15
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
4.0
00:33.5
ОК
Check1
16
Вероника Миланова
Гого
1998
Мъже/Жени
4.0
00:34.9
ОК
Check1
17
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
4.0
00:36.06
ОК
Check1
18
Сияна Базотева
Бинара
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:37.36
ОК
Check1
19
Енчо Манолов
Кю уан
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
4.0
00:38.91
ОК
Check1
20
Светлин Иванов
Камаро
2012
МАРЕК
Мъже/Жени
4.0
00:39.07
ОК
Check1
21
Ленко Ангелов
Оникс
2006
БОЛКАНХОРСИС
Мъже/Жени
5.0
00:42.99
ОК
Check1
22
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
8.0
00:32.57
ОК
Check1
23
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
8.0
00:35.05
ОК
Check1
24
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
8.0
00:35.37
ОК
Check1
25
Владимир Спасов
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
8.0
00:39.11
ОК
Check1
26
Венцислав Изов
Леголасс
2009
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
11.0
00:36.94
ОК
Check1
27
Пламен Петров
Дерслав
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
12.0
00:28.75
ОК
Check1
28
Владо Пенев
Фъни Бой
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
12.0
00:32.75
ОК
Check1
29
Александра Белева
Нокия
2006
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
12.0
00:32.85
ОК
Check1
30
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
12.0
00:33.29
ОК
Check1
31
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
12.0
00:34.4
ОК
Check1
32
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
12.0
00:37.38
ОК
Check1
33
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
18.0
00:35.0
ОК
Check1
34
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
18.0
00:35.31
ОК
Check1
35
Георги Ангелов
Лагадар
2013
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
-
-
ОТК