Турнир по покана
Паркур за понита и големи коне
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Изпитание No 3
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши
Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши.
Паркур за 7 год. и по - възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 3
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Магдалинка Ванева
Пирина
2008
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
3
Андрей Гочев
Джеймс Бонд BMG
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
4
Теодор Попов
Кларима
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
5
Динка Жекова
Спайдърмен
2012
АХАЛ
Аматьори
Check1
6
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
7
Владимир Спасов
Ай оф дъ сторм
2014
Мъже/Жени
Check1
8
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
9
Селин Павлова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
10
Радомир Матев
Чакая
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
11
Ангел Няголов
Шалом
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
12
Мирослав Илиев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
13
Андриан Тодоров
Кашмир
2014
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
Check1
14
Борис Цанков
Екуита (Кадеса)
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
15
Аспарух Атанасов
Кукарача
2014
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
Check1
16
Иван Шарманов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Error1
17
Ива Димитрова
Вива Виктория
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
18
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
19
Халед Сабра
Клаудия
2006
ХЕРОС
Аматьори
Check1
20
Кристина Данаилова
Бертруднот
2006
ДЕРБИ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
21
Васил Василев
Роб Рой
2006
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
Check1
22
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
23
Милена Аянска
Карол
2007
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
Check1
24
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
25
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
26
Анастас Танев - J
Галера
2012
ЦАРИВАНАСЕНII
Аматьори
Check1
27
Наоми Уис
Помпадур
2007
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
28
Arda Yaman
Дженерал Лий
2011
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
29
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
30
Лидия Мандаджиева
Ламантика
2005
СВЕТИГЕОРГИ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
31
Лили Макдоналд
Ъп Стар Джуниър
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
32
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
33
Гита Михайлова
Гама
1998
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
34
Irmak Mermer
Монтерей Z
2008
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
35
Пламена Зенова
Тахира
2007
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
36
Иван Добрев
Билли Ди
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
37
Динка Жекова
Камелот
2009
АХАЛ
Аматьори
Check1
38
Андрей Гочев
Улхакан Хироу Z
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
39
Теодор Попов
Джапалуп
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
40
Катерина Димитрова
Талант
2004
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
41
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
42
Георги Ангелчев
Никита
2005
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
43
Симона Дилкова
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
44
Владимир Спасов
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
Check1
45
Светлин Иванов
Кавиа
2013
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
46
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
47
Теодора Младенова
Ласар
2010
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
48
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
49
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
50
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
51
Ивелин Вълев
Валарго
2013
Мъже/Жени
Check1
52
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
53
Желязко Димитров
Контеса
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
54
Християн Петров
Лесли
2013
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
55
Пламен Цветанов
Дрога
2013
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
56
Ива Аврейска
Ларива
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
57
Ивана Ангелова
Инкалели
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
58
Ваня Лазарова
Маренго
2013
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
Check1
59
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
60
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
Check1
61
Кристияна Атанасова
Лина
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
62
Иван Добрев
Карнавал I
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
63
Даниел Манев
Ландо Стар
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
64
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
65
Милко Кочев
Карино
2009
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
Error1
66
Иван Добрев
Гретхен
2011
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
67
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
68
Ивайло Станев
Микадо - Кавалер
1998
Аматьори
Check1
69
Андрей Гочев
Какао II
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
70
Елица Душкова
Хелуин
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
71
Андрей Гочев
Кон Каланто
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
72
Александра Белева
Нокия
2006
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
Check1
73
Анна Гочева
Какао II
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
74
Камен Стойчев
Нерон
2006
ЕКУИТА
Аматьори