Турнир по покана
Паркур за понита и големи коне
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши
Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши.
Паркур за 7 год. и по - възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
0.0
00:23.58
ОК
Check1
2
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
0.0
00:24.46
ОК
Check1
3
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
0.0
00:24.62
ОК
Check1
4
Катерина Димитрова
Талант
2004
ДЕРБИ
Аматьори
0.0
00:25.08
ОК
Check1
5
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
0.0
00:25.21
ОК
Check1
6
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:26.14
ОК
Check1
7
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
00:27.63
ОК
Check1
8
Кристияна Атанасова
Лина
2011
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:28.32
ОК
Check1
9
Халед Сабра
Клаудия
2006
ХЕРОС
Аматьори
1.0
00:31.99
ОК
Check1
10
Теодора Младенова
Ласар
2010
ЕКУИТА
Аматьори
2.0
00:26.6
ОК
Check1
11
Иван Шарманов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
3.0
00:35.98
ОК
Check1
12
Динка Жекова
Камелот
2009
АХАЛ
Аматьори
4.0
00:24.28
ОК
Check1
13
Ваня Лазарова
Маренго
2013
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
4.0
00:28.56
ОК
Check1
14
Васил Василев
Роб Рой
2006
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
7.0
00:27.95
ОК
Check1
15
Анастас Танев - J
Галера
2012
ЦАРИВАНАСЕНII
Аматьори
15.0
00:30.94
ОК
Check1
16
Динка Жекова
Спайдърмен
2012
АХАЛ
Аматьори
23.0
01:01.06
ОК
КЛАСИРАНЕ :: Юн./Дев. 14 г.
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Гита Михайлова
Гама
1998
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:24.6
ОК
Check1
2
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:24.88
ОК
Check1
3
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:27.08
ОК
Check1
4
Ива Аврейска
Ларива
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:29.11
ОК
Check1
5
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:31.05
ОК
Check1
6
Симона Дилкова
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
2.0
00:32.77
ОК
Check1
7
Лили Макдоналд
Ъп Стар Джуниър
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:22.04
ОК
Check1
8
Irmak Mermer
Монтерей Z
2008
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:27.05
ОК
Check1
9
Селин Павлова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:27.79
ОК
Check1
10
Пламена Зенова
Тахира
2007
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:29.5
ОК
Check1
11
Ивана Ангелова
Инкалели
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:29.55
ОК
Check1
12
Георги Ангелчев
Никита
2005
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
8.0
00:21.82
ОК
Check1
13
Arda Yaman
Дженерал Лий
2011
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
8.0
00:32.06
ОК
Check1
14
Магдалинка Ванева
Пирина
2008
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
12.0
00:33.46
ОК
Check1
15
Лидия Мандаджиева
Ламантика
2005
СВЕТИГЕОРГИ
Юн./Дев. 14 г.
-
-
ЕЛИМ
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Светлин Иванов
Кавиа
2013
МАРЕК
Мъже/Жени
0.0
00:20.17
ОК
Check1
2
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
0.0
00:22.1
ОК
Check1
3
Християн Петров
Лесли
2013
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:23.45
ОК
Check1
4
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
0.0
00:23.58
ОК
Check1
5
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
0.0
00:24.46
ОК
Check1
6
Ивелин Вълев
Валарго
2013
Мъже/Жени
0.0
00:24.52
ОК
Check1
7
Катерина Димитрова
Талант
2004
ДЕРБИ
Аматьори
0.0
00:25.08
ОК
Check1
8
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
0.0
00:25.21
ОК
Check1
9
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:25.39
ОК
Check1
10
Даниел Манев
Ландо Стар
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
0.0
00:25.69
ОК
Check1
11
Владимир Спасов
Ай оф дъ сторм
2014
Мъже/Жени
0.0
00:25.96
ОК
Check1
12
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:26.14
ОК
Check1
13
Теодор Попов
Джапалуп
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
0.0
00:27.33
ОК
Check1
14
Иван Добрев
Билли Ди
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:27.35
ОК
Check1
15
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
00:27.63
ОК
Check1
16
Аспарух Атанасов
Кукарача
2014
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
0.0
00:27.77
ОК
Check1
17
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:29.15
ОК
Check1
18
Кристина Данаилова
Бертруднот
2006
ДЕРБИ
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:29.54
ОК
Check1
19
Андрей Гочев
Улхакан Хироу Z
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:29.71
ОК
Check1
20
Андрей Гочев
Джеймс Бонд BMG
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
1.0
00:29.79
ОК
Check1
21
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
1.0
00:30.49
ОК
Check1
22
Халед Сабра
Клаудия
2006
ХЕРОС
Аматьори
1.0
00:31.99
ОК
Check1
23
Теодора Младенова
Ласар
2010
ЕКУИТА
Аматьори
2.0
00:26.6
ОК
Check1
24
Иван Шарманов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
3.0
00:35.98
ОК
Check1
25
Пламен Цветанов
Дрога
2013
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:21.47
ОК
Check1
26
Иван Добрев
Карнавал I
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
4.0
00:22.0
ОК
Check1
27
Динка Жекова
Камелот
2009
АХАЛ
Аматьори
4.0
00:24.28
ОК
Check1
28
Желязко Димитров
Контеса
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
4.0
00:25.74
ОК
Check1
29
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
4.0
00:29.0
ОК
Check1
30
Теодор Попов
Кларима
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
4.0
00:29.09
ОК
Check1
31
Радомир Матев
Чакая
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
4.0
00:30.37
ОК
Check1
32
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
4.0
00:31.17
ОК
Check1
33
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
5.0
00:23.0
ОК
Check1
34
Ангел Няголов
Шалом
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
5.0
00:34.34
ОК
Check1
35
Васил Василев
Роб Рой
2006
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
7.0
00:27.95
ОК
Check1
36
Мирослав Илиев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
9.0
00:35.04
ОК
Check1
37
Борис Цанков
Екуита (Кадеса)
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
10.0
00:34.89
ОК
Check1
38
Андриан Тодоров
Кашмир
2014
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
12.0
00:26.29
ОК
Check1
39
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
-
-
ЕЛИМ