Паркур за 5 годишни и по-възрастни коне и деца
Изпитание No 3 Паркур за 5 годишни и по-възрастни коне и деца
Паркур за деца и понита и 5 годишни и по-възрастни коне ЩАФЕТА ЗА ПОНИТА И КОНЕ
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 3 Паркур за 5 годишни и по-възрастни коне и деца
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Андреана Добрева
Лазаро
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
2
Ая Митева
Ларго
2012
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
3
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
4
Мая Захариева
Цилиан
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
5
Ивайло Бонев
Хетуиги
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
6
Енчо Манолов
Бинара
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
7
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
8
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
9
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
10
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
11
Красина Кръстева
Ел Ча Бу
2002
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
12
Калина Николова
Мирела Френи
2004
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
13
-Stojan Stojanov
IMPERIA DI MAGICO
2008
СЪРБИЯ
Мъже/Жени
Check1
14
Димитър Николов
Чо
2008
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
15
Пламен Радославов
Се Моа
2012
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
Check1
16
Андреана Добрева
Каре Дю Руе
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
17
Марио Делянски
Лондон
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
18
Ангел Няголов
Моцарт Ван Хайке
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
19
Карол Уитбред
Бетси
2009
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
20
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
21
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
22
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
23
Рене Шейтанова
Клаудия Куик
2006
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
24
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
25
Arda Yaman
Фриц
2010
Юн./Дев. 14 г.
Check1
26
Милко Кочев
Карино
2009
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
27
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
28
Ая Митева
Каро Ас
1998
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
29
Десислава Косева
Сигнал
2000
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
30
Мая Захариева
Хермион
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
31
Ивайло Бонев
Хобелия
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
32
Енчо Манолов
Сабрина
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
33
Иван Добрев
Гретхен
2011
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
34
Андреана Добрева
Фернет
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени