Паркур за 4/5 годишни коне, деца и аматьори
Изпитание No 8 Паркур за 4/5 годишни коне, деца и аматьори
Паркур за деца и понита и 5 годишни и по-възрастни коне ЩАФЕТА ЗА ПОНИТА И КОНЕ
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 8 Паркур за 4/5 годишни коне, деца и аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Ася Петрова
Пипи
2009
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
3
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
4
Станимир Василев
Куатриано
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
5
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
6
Irmak Mermer
Айдахо
2004
Мъже/Жени
Check1
7
Мирослав Илиев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Error1
8
Ива Димитрова
Вива Виктория
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
9
Михаил Ценков
Карус
2008
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
10
Кристияна Атанасова
Лина
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
11
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
12
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
13
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
Check1
14
Андрей Гочев
Какао II
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Error1
15
Мартин Колев
Мафия
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Error1
16
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
17
Елица Душкова
Хелуин
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
18
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
19
Ивана Ангелова
Инкалели
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
20
Ая Митева
Ларго
2012
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
21
Георги Ангелчев
Никита
2005
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
22
Моника Ангелчева
Уиспъринг Шедоу Z
2006
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
23
Nisa Yaman
Фриц
2010
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Андрей Гочев
Кон Каланто
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Error1
25
Иван Добрев
Гретхен
2011
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
26
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
27
Ivan Stevanovic
Action Contendra...
2013
СЪРБИЯ
Мъже/Жени
Check1
28
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
29
Желязко Димитров
Контеса
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
30
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
31
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
32
Станимир Василев
Каскарино
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Error1
33
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
35
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
36
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Error1
37
Румяна Чобанова
Аск фор милион
2008
Юн./Дев. 18 г.
Check1
38
Динка Жекова
Спайдърмен
2012
АХАЛ
Аматьори
Check1
39
Динка Жекова
Имперо
2007
АХАЛ
Аматьори
Check1
40
Динка Жекова
Камелот
2009
АХАЛ
Аматьори
Check1
41
Динка Жекова
Франческа
2004
АХАЛ
Аматьори