Отворен паркур
Паркур за 4/5 год. коне
Паркур за юноши до 14 год. и аматьори
Паркур за 5 год. и по -възрастни коне и юноши до 14 год.
Изпитание No 10
Паркур за 5 год. и по - възрастни коне / 6 год. и по - възрастни коне и юноши до 18 год.
Паркур за 6 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 10
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
2
Мирослав Илиев
Аполо D
2017
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
3
Филип Велев
Карамбола Кор
2015
Мъже/Жени
Check1
4
Боян Цанев
Аспарухка Атанасова
2017
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
5
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
6
Венцислав Изов
Лъки Стар
2016
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
7
Стоян Китаровски
Дарма
2013
ХЪС
Мъже/Жени
Check1
8
Апостол Тенев
Валентина Грийн
2016
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
9
Владимир Георгиев
Скуадрезма
2014
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
Check1
10
Даниел Атмаджов
Диа Кристо
2014
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Check1
11
Павлин Ангелов
Арецо
2014
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
Check1
12
Елина Иванова
Антонио Бандерас
2011
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
13
Светлозар Славчев
Ма Белл
2017
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
Check1
14
Христо Найденов
Крег
2017
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
15
Пламен Радославов
Куидам
2014
Мъже/Жени
Check1
16
Яна Бонева
Калдино Z
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
17
Ивана Станчева
Летисия Колумбия
2016
ПЕРУНСФ
Мъже/Жени
Check1
18
Валя Пашунова
Ламбада
2011
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
19
Мирослав Илиев
Кеш Долар
2017
Мъже/Жени
Check1
20
Петър Чолаков
Чу Чу
2012
АГАЛАР
Аматьори
Check1
21
Ангел Ангелов
Бамбина
2013
СВЕТИДИМИТЪР
Мъже/Жени
Check1
22
Христина Манолова
Карибиан
2012
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
23
Дона Ганева
Епсомс Мачо Z
2014
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
24
Трифон Трифонов
Аберлон
2015
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
25
Аспарух Атанасов Jr.
Калистра
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
26
Ася Петрова
Кураж пур ле повр
2016
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
27
Илиан Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
28
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
29
Георги Ангелчев
Карлота
2016
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
30
Ивана Ангелова
Подос
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
31
Марта Колушева
Фюри Д'Аржон
2015
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
32
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
33
Елена Хаджова
Бари
2013
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
34
Стефан Ботев
Апокалиптика
2010
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
35
Филип Велев
Лоди Би
2016
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Мъже/Жени
Check1
36
Калин Неделчев
Дотоска Z
2017
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
37
Петко Младенов
Паша
2017
Мъже/Жени
Check1
38
Мирослав Илиев
Марит
2017
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Error1
39
Елина Семенова
Арко
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Error1
40
Зорница Димитрова
Бамбина
2013
СВЕТИДИМИТЪР
Аматьори
Error1
41
Калин Неделчев
Корадино
2016
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Error1
42
Радослав Найденов
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Юн./Дев. 14 г.
Error1
43
Антон Дацински
Чакоруе
2017
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Error1
44
Антон Дацински
Калианка Пи ес
2017
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени