Отворен паркур
Паркур за 4/5 год. коне
Паркур за юноши до 14 год. и аматьори
Паркур за 5 год. и по -възрастни коне и юноши до 14 год.
Изпитание No 4
Паркур за 5 год. и по - възрастни коне / 6 год. и по - възрастни коне и юноши до 18 год.
Паркур за 6 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 4
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Петко Младенов
Паша
2017
Мъже/Жени
Check1
2
Антон Дацински
Калианка Пи ес
2017
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Check1
3
Филип Велев
Карамбола Кор
2015
Мъже/Жени
Check1
4
Калина Стойчева
Керфул
2010
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
5
Мария Крумова
Вилвет принцес
2010
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 14 г.
Check1
6
Александра Ангелова
Грапджас Тимбо
2011
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
7
Дара Брезоева
Кики Трен
2015
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
8
Ангел Няголов
Касацента Петра
2015
АГАЛАР
Мъже/Жени
Check1
9
Христо Найденов
Крег
2017
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
10
Апостол Тенев
Валентина Грийн
2016
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
11
Елина Иванова
Антонио Бандерас
2011
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
12
Калин Неделчев
Дотоска Z
2017
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
13
Венцислав Изов
Лъки Стар
2016
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
14
Иван Димитров
Лъч
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Мъже/Жени
Check1
15
Владимир Георгиев
Скуадрезма
2014
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
Check1
16
Мирослав Илиев
Аполо D
2017
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
17
Ангел Ангелов
Бамбина
2013
СВЕТИДИМИТЪР
Мъже/Жени
Check1
18
Стоян Китаровски
Дарма
2013
ХЪС
Мъже/Жени
Check1
19
Гергана Думанова
Лейт Найт
2009
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
20
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
21
Павлин Ангелов
Арецо
2014
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
Check1
22
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Error1
23
Елизабет Ангелова
Аск фор милион
2008
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
24
Даниел Атмаджов
Диа Кристо
2014
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Check1
25
Свилен Иванов
Кик
2015
ИСТЪР
Аматьори
Check1
26
Христина Манолова
Карибиан
2012
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
27
Елеонора Младенова
Боран
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
28
Яна Бонева
Калдино Z
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
29
Виктория Драгиева
Каре
2011
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
30
Петър Чолаков
Чу Чу
2012
АГАЛАР
Аматьори
Check1
31
Дона Ганева
Епсомс Мачо Z
2014
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
32
Елена Николова
Яго 5
2003
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Аматьори
Check1
33
Мирослав Илиев
Марит
2017
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
34
Халед Сабра
Клаудия
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
35
Ивана Ангелова
Подос
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
36
Калина Димова
Сливен
2006
ЕКУЕСТРЕ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
37
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
38
Георги Ангелчев
Карлота
2016
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
39
Илиан Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
40
Аврора Чернева
Каси
2015
Юн./Дев. 18 г.
Check1
41
Ася Петрова
Кураж пур ле повр
2016
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
42
Трифон Трифонов
Аберлон
2015
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
43
Аспарух Атанасов Jr.
Калистра
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
44
Радослав Найденов
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
45
Елена Хаджова
Бари
2013
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
46
Стефан Ботев
Апокалиптика
2010
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
47
Яна Ангелова
Мълва
2008
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 14 г.
Check1
48
Марта Колушева
Фюри Д'Аржон
2015
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
49
Мария Крумова
Кави
2012
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 14 г.
Check1
50
Калина Стойчева
Лампас
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
51
Антон Дацински
Чакоруе
2017
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Check1
52
Ирина Николова
Ескориал
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
53
Филип Велев
Лоди Би
2016
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Мъже/Жени
Check1
54
Мирослав Илиев
Кеш Долар
2017
Мъже/Жени
Error1
55
Емил Витеков
Бруклин
2016
ЦАРИВАНАСЕНII
Мъже/Жени
Error1
56
Живко Митев
Форина
2010
СПАРТАК
Мъже/Жени
Error1
57
Мирослав Илиев
Каси
2017
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Error1
58
Ирина Николова
Лорета
2016
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени