Отворен паркур
Изпитание No 2
Паркур за 4/5 год. коне
Паркур за юноши до 14 год. и аматьори
Паркур за 5 год. и по -възрастни коне и юноши до 14 год.
Паркур за 5 год. и по - възрастни коне / 6 год. и по - възрастни коне и юноши до 18 год.
Паркур за 6 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 2
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Ан Митева
Роузи
2010
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Александер Бонев
Вентие
2003
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
3
Виктория Стефанова
Тимоко
2012
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
4
Далина Узунова
Мери Попинз
2012
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
5
Симона Говедарова
Максимилиан Тракс
2013
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Error1
6
Мелани Ценкова
Перла
2013
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
7
Емил Витеков
Бруклин
2016
ЦАРИВАНАСЕНII
Мъже/Жени
Check1
8
Георги Гиров
Принс
2014
ЦАРИВАНАСЕНII
Юн./Дев. 14 г.
Check1
9
Габриела Славова
Мургаш
2008
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
10
Мартина Цикалова
Илайка
2013
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
11
Андреа Тодорова
Корнеда
2015
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
12
Стойко Манавски
Палада
2016
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
13
Филип Велев
Арка
2017
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Мъже/Жени
Check1
14
Димитър Кръстев
Амгория
2004
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
15
Гергана Думанова
Лейт Найт
2009
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
16
Ангел Ангелов
Бамбина
2013
СВЕТИДИМИТЪР
Мъже/Жени
Check1
17
Яна Шаркова
Хазарт
2013
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Аматьори
Check1
18
Михаел Николов
Ред Хот Чили Пепърс
2014
Аматьори
Check1
19
Весела Петкова
Дарлинг
2006
КАБИЛЕ
Аматьори
Check1
20
Кристина Йорданова
Катара
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
21
Катарина Кройцер
Вапиано Eс
2011
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
22
Десислава Нанчева
Леон
2013
КАНАСПАРУХ
Аматьори
Check1
23
Александра Димитрова
Стефан
2013
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
24
Виктор Живков
Стрела
2013
БУТАН
Аматьори
Check1
25
Радослав Христов
Адам
2018
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
26
Христо Цветков
Солотерма Z
2016
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
27
Вяра Калчева
Марк Антоний Z
2008
КОНКУР
Аматьори
Check1
28
Калина Манева
Линдор
2007
КОНКУР
Аматьори
Check1
29
Александър Николов
Коачела 8
2013
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
30
Ина Тарева
Торнадо Кей
2016
ЦАРИВАНАСЕНII
Аматьори
Check1
31
Теодора Илова
Инди
2013
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Аматьори
Check1
32
Ивайла Бадьокова
Карел Н
2015
БУЦЕФАЛ-ЕНД...
Аматьори
Check1
33
Евгения Мартинова
Джурай
2013
ЦАРИВАНАСЕНII
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Трифон Трифонов
Галун
2017
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
35
Петко Младенов
МАФИОТ
2015
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
36
Емил Витеков
Шамарел Z
2018
Мъже/Жени
Check1
37
Боян Петков
Лъч
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Юн./Дев. 14 г.
Error1
38
Петко Младенов
Гранд
2015
ИНТЕГРА
Мъже/Жени