Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:38.64
ОК
Check1
2
Елиза Чолакова
Карина Борана
2011
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:38.7
ОК
Check1
3
Енчо Манолов
Куинтино
2009
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:40.27
ОК
Check1
4
Ая Митева
Часита
2005
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:41.58
ОК
Check1
5
Калин Неделчев
Суийт Сенди
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:41.73
ОК
Check1
6
Ивайло Бонев
Отело
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
0.0
00:42.01
ОК
Check1
7
Ружа Конечна
Ла Фиола Пикола
2009
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:42.45
ОК
Check1
8
Ния Стоименова
Гламър Бейлия
2011
КОНКУР
Мъже/Жени
0.0
00:44.11
ОК
Check1
9
Вероника Миланова
Конкордия
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
0.0
00:45.32
ОК
Check1
10
Елиза Чолакова
Езоп
2006
АГАЛАР
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:46.21
ОК
Check1
11
Ангел Няголов
Шалом
2014
АГАЛАР
Мъже/Жени
0.0
00:47.72
ОК
Check1
12
Андреана Добрева
Фернет
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
1.0
00:49.15
ОК
Check1
13
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:38.56
ОК
Check1
14
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
4.0
00:44.35
ОК
Check1
15
Калин Неделчев
Ягуар
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
4.0
00:44.98
ОК
Check1
16
Ивайло Бонев
Же Суи Специал
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
4.0
00:46.9
ОК
Check1
17
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
4.0
00:47.26
ОК
Check1
18
Апостол Тенев
Имеджин Вант Рот
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
4.0
00:47.75
ОК
Check1
19
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
АГАЛАР
Мъже/Жени
5.0
00:49.87
ОК
Check1
20
Ивелин Вълев
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
6.0
00:52.57
ОК
Check1
21
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
6.0
00:52.68
ОК
Check1
22
Венето Тенев
Идеал
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
8.0
00:40.33
ОК
Check1
23
Надежда Димитрова
Зевс
2004
БОЛКАНХОРСИС
Аматьори
8.0
00:41.62
ОК
Check1
24
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
8.0
00:44.6
ОК
Check1
25
Андрей Гочев
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
8.0
00:45.08
ОК
Check1
26
Мирослав Илиев
Калето Руж Z
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
8.0
00:47.22
ОК
Check1
27
Ася Петрова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
8.0
00:47.7
ОК
Check1
28
Павлин Ангелов
Чаблис 24 Z
2011
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
9.0
00:48.06
ОК
Check1
29
Ружа Конечна
Мавандър
2011
АГАЛАР
Юн./Дев. 18 г.
9.0
00:48.63
ОК
Check1
30
Пламен Радославов
Артемида
2011
Мъже/Жени
12.0
00:41.52
ОК
Check1
31
Кристияна Атанасова
Лорина Астория
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
12.0
00:45.48
ОК
Check1
32
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
12.0
00:46.6
ОК
Check1
33
Николета Янинска
Дон Либерадо
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
12.0
00:46.97
ОК
Check1
34
Румяна Чобанова
Калевала М
2014
ПИРУЕТ
Аматьори
13.0
00:48.66
ОК
Check1
35
Ния Стоименова
Фъни Бой
2011
КОНКУР
Мъже/Жени
13.0
00:50.93
ОК
Check1
36
Андрей Гочев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
13.0
00:51.1
ОК
Check1
37
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
16.0
00:45.29
ОК
Check1
38
Оливия - София Петрова
Грьофин
2002
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
16.0
00:47.07
ОК
Check1
39
Ирина Николова
Кристин
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
17.0
00:48.91
ОК
Check1
40
Енчо Манолов
Ванеса Мей
2013
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
17.0
00:49.82
ОК
Check1
41
Мария Дерменджиева
Херкулес
2008
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
17.0
00:51.1
ОК
Check1
42
София Стойчева
Апогей
2003
ЕКУИТА
Мъже/Жени
-
-
ЕЛИМ
Check1
43
Симона Дилкова
Ливана
2009
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
-
-
ЕЛИМ
Check1
44
Венцислав Изов
Ай оф дъ сторм
2014
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
-
-
ОТК