Клас Пони ездачи
Клас Н: Млади коне 4 г. коне (квалификация) и съпътстващи турнири за юноши до 14 год. и аматьори
Клас Л: 6 и 7 коне (квалификация) и съпътстващ за юноши 14, юноши 18 г. и група Б
Клас T: съпътстващ турнир
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ-О
ВР-О
НТ-ДБ
ВР-ДБ
Статус
Check1
1
Анна Янева
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
66.84
0.0
00:45.37
ОК
Check1
2
Калина Димова
Чекина
2007
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
0.0
79.75
0.0
00:46.21
ОК
Check1
3
Калина Димова
Голдън
2009
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
0.0
63.41
0.0
00:48.75
ОК
Check1
4
Сара Аликович
Плежър Тротър
2003
ШУМЕН-2010ЕК
Аматьори
0.0
72.63
0.0
00:51.6
ОК
Check1
5
Андрей Василев
Оторонго Ван Хет ...
2014
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
74.31
0.0
00:52.86
ОК
Check1
6
Анна Янева
Дрейк
2011
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
60.05
0.0
00:53.16
ОК
Check1
7
Габриела Георгиева-а
Алекзандър
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
75.22
0.0
00:54.0
ОК
Check1
8
Магдалена Борисова
Роял Бой
2012
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
0.0
74.87
0.0
00:55.56
ОК
Check1
9
Румен Димов
Кордова
2010
АНГАРД
Аматьори
0.0
67.72
0.0
00:58.12
ОК
Check1
10
Николай Стойчев
Аскорка
2008
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
69.19
0.0
00:59.84
ОК
Check1
11
Ипек Люман
Маркиз
2012
СТАНИЛ
Аматьори
0.0
73.31
0.0
01:03.18
ОК
Check1
12
Аглика Цветкова
Кафе
2008
ВАРНАСККС
Аматьори
4.0
71.88
-
-
ОК
Check1
13
Калина Кирова
Зумра
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Аматьори
4.0
74.32
-
-
ОК
Check1
14
Атанас Атанасов
Феницио Де Ла Граня
2009
ИСТЪР
Аматьори
4.0
78.96
-
-
ОК
Check1
15
Алина Лайок
Гилмор
2008
СТАНИЛ
Аматьори
8.0
77.56
-
-
ОК
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ-О
ВР-О
НТ-ДБ
ВР-ДБ
Статус
Check1
1
Калина Димова
Чекина
2007
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
0.0
79.75
0.0
00:46.21
ОК
Check1
2
Калина Димова
Голдън
2009
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
0.0
63.41
0.0
00:48.75
ОК
Check1
3
Сара Аликович
Плежър Тротър
2003
ШУМЕН-2010ЕК
Аматьори
0.0
72.63
0.0
00:51.6
ОК
Check1
4
Анна Янева
Дрейк
2011
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
60.05
0.0
00:53.16
ОК
Check1
5
Магдалена Борисова
Роял Бой
2012
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
0.0
74.87
0.0
00:55.56
ОК
Check1
6
Румен Димов
Кордова
2010
АНГАРД
Аматьори
0.0
67.72
0.0
00:58.12
ОК
Check1
7
Николай Стойчев
Аскорка
2008
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
69.19
0.0
00:59.84
ОК
Check1
8
Ипек Люман
Маркиз
2012
СТАНИЛ
Аматьори
0.0
73.31
0.0
01:03.18
ОК
Check1
9
Аглика Цветкова
Кафе
2008
ВАРНАСККС
Аматьори
4.0
71.88
-
-
ОК
Check1
10
Калина Кирова
Зумра
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Аматьори
4.0
74.32
-
-
ОК
Check1
11
Атанас Атанасов
Феницио Де Ла Граня
2009
ИСТЪР
Аматьори
4.0
78.96
-
-
ОК
Check1
12
Алина Лайок
Гилмор
2008
СТАНИЛ
Аматьори
8.0
77.56
-
-
ОК