СТАРТОВ ЛИСТ
:: Изпитание No 8
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
1
Юлия Младенова
Кайзер J
2015
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
2
Ивайло Бонев
Кинг
2015
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
3
Николай Асенов
Дунав
2015
Мъже/Жени
4
Антон Дацински
Караско
2015
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
5
Калина Кирова
Шафран
2009
НОМАДЕНДЮРАНС
Аматьори
6
Свилен Иванов
Кик
2015
ИСТЪР
Аматьори
7
Елица Любенова
Атланта
2015
ИСТЪР
Юн./Дев. 18 г.
8
Павлин Димитров
Академия
2015
АНГАРД
Мъже/Жени
9
Иван Добрев
Кардам
2015
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
10
Милена Аянска
Виторио
2011
ПЪЛДИН
Аматьори
11
Симона Нанчева
Леон
2013
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
12
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
13
Олеся Джиоева
Анджела
2009
ХАНКРУМ-БУРГАС
Аматьори
14
Пламен Цанев
Калисто
2014
КАНАСПАРУХ
Аматьори
15
Едуарда Арабаджийска
Талант
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
16
Мария Русева
Лео Кинг
2009
КОНКУР
Аматьори
17
Аврора Чернева
Яго 5
2003
Юн./Дев. 14 г.
18
Даная Велинова
Лачита
2007
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
19
Виктория Драгиева
Грег
2009
ПЪЛДИН
Аматьори
20
Георги Ангелчев
Пикасо
2007
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
21
Лора Кирова
Зумра
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 14 г.
22
Трифон Трифонов
Мемфис
2008
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 14 г.
23
Любомир Янков
Хари
2000
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 14 г.
24
Симона Дилкова
Ливана
2009
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 14 г.
25
Мари Стайкова
Кортин
2005
ТРАКИЕЦ
Аматьори
26
Катерина Иванова
Флаш
2010
ПЪЛДИН
Аматьори
27
Ивайла Каменова
Чакуита
2010
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
28
Цвети Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
29
Александра Белева
Чардар
2012
ВАРНАСККС
Аматьори
30
Халед Сабра
Клаудия
2006
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Аматьори
31
Юлия Младенова
Каси
2015
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
32
Ана Шишкова
Бонума
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
33
Зорница Димитрова
Бамбина
2013
АХАЛ
Юн./Дев. 14 г.
34
Ивайло Бонев
Каплан
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
35
Калин Неделчев
Ягуар
2014
Мъже/Жени
36
Моника Ангелчева
Пинкер
2009
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
37
Аврора Чернева
Моли
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 14 г.
38
Румен Попов
Дарлинг
2010
ПЪЛДИН
Аматьори
39
Emilie Johanna Kris...
Цилиан
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Аматьори
40
Милена Азманова
Апогей
2003
Аматьори
41
Иван Шербанов
Кидомо
2011
ИНТЕГРА
Аматьори
42
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
43
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
44
Христо Найденов
Планше
2014
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
45
Марин Русев
Пандора
2014
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
46
Валя Пашунова
Ламбада
2011
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Аматьори
47
Андриан Тодоров
Кашмир
2014
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
48
Антон Дацински
Джърси
2014
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
49
Николай Асенов
Козби
2014
КАРИЕР
Мъже/Жени
50
Калин Неделчев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
51
Ивайло Бонев
Же Суи Специал
2014
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
52
Радостин Янков
Степ Бай Степ
2011
АХАЛ
Мъже/Жени