Държавно първенство Аматьори
Изпитание No 3
Държавно първенство деца
Държавно първенство юноши 18 год.
Утешиетелен за деца
Утешиетелен за юноши
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 3
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Иван Чолаков
Канон 25
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
2
Петър Чолаков
Казента
2011
Аматьори
Check1
3
Атанас Атанасов
Феницио Де Ла Граня
2009
ИСТЪР
Аматьори
Check1
4
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
5
Елизабет Ангелова
Аск фор милион
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Аматьори
Check1
6
Мария Русева
Лео Кинг
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
7
Десислава Нанчева
Леон
2013
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
8
Мария Гъркова
Валвидия
2009
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
9
Магдалена Кръстева
Недкогайдаров
2010
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
10
Виктория Исаева
Лазур
2008
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
11
Сара Алекович
Епенденс
2009
ШУМЕНККС
Аматьори
Check1
12
Мариан Душков
Гусхидинг
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
13
Йонка Христова
Чарлота
2009
ИСТЪР
Аматьори
Check1
14
Камен Стойчев
Адвентис
2013
Аматьори
Check1
15
Халед Сабра
Клаудия
2006
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Аматьори
Check1
16
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
17
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
18
Милена Азманова
Апогей-
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
19
Иван Шербанов
Кидомо
2011
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
20
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
21
Иван Чолаков
Калето Руж Z
2006
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
22
Петър Чолаков
Улхакан Хироу Z
2014
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
23
Свилен Иванов
Кик
2015
ИСТЪР
Аматьори
Check1
24
Надежда Димитрова
Татяна II
2014
Аматьори
Check1
25
Искрен Гецов
Комодо
2006
ИСТЪР
Аматьори
Check1
26
Станимир Василев
Куатриано
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
27
Виктория Драгиева
Грег
2009
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
28
Магдалена Кръстева
Дрога
2013
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
29
Алейна Чолак
Кабалеро 12
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
30
Виктория Исаева
Куйлако R
2003
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
31
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
32
Румен Попов
Дарлинг
2010
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
33
Калоян Дунев
Експрим
2006
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
34
Ивайло Цветанов
Лачита
2011
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
35
Валя Пашунова
Ламбада
2011
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Аматьори
Check1
36
Ясен Борисов
Кондор
2005
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
37
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
38
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
39
Петър Чолаков
Еквадор
2009
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
40
Елена Борисова
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
41
Симона Нанчева
Дибалия
2008
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори