Държавно първенство Аматьори
Изпитание No 2
Държавно първенство деца
Държавно първенство юноши 18 год.
Утешиетелен за деца
Утешиетелен за юноши
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 2
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
2
Петър Чолаков
Казента
2011
Аматьори
Check1
3
Иван Чолаков
Канон 25
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
4
Ясен Борисов
Кондор
2005
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
5
Магдалена Кръстева
Недкогайдаров
2010
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
6
Станимир Василев
Каскарино
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
7
Виктория Исаева
Лазур
2008
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
8
Мария Гъркова
Валвидия
2009
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
9
Надежда Димитрова
Татяна II
2014
Аматьори
Check1
10
Ивайло Цветанов
Лачита
2011
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
11
Свилен Иванов
Кик
2015
ИСТЪР
Аматьори
Check1
12
Сара Алекович
Епенденс
2009
ШУМЕНККС
Аматьори
Check1
13
Валя Пашунова
Ламбада
2011
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Аматьори
Check1
14
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
15
Виктория Драгиева
Грег
2009
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
16
Иван Шербанов
Кидомо
2011
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
17
Румен Попов
Дарлинг
2010
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
18
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
19
Искрен Гецов
Комодо
2006
ИСТЪР
Аматьори
Check1
20
Атанас Атанасов
Феницио Де Ла Граня
2009
ИСТЪР
Аматьори
Check1
21
Петър Чолаков
Еквадор
2009
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
22
Йонка Христова
Чарлота
2009
ИСТЪР
Аматьори
Check1
23
Камен Стойчев
Адвентис
2013
Аматьори
Check1
24
Десислава Нанчева
Леон
2013
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
25
Симона Нанчева
Дибалия
2008
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
26
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
Аматьори
Check1
27
Милена Азманова
Апогей-
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
28
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
29
Мария Русева
Лео Кинг
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
30
Халед Сабра
Клаудия
2006
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Аматьори
Check1
31
Елизабет Ангелова
Аск фор милион
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Аматьори
Check1
32
Алейна Чолак
Кабалеро 12
2009
КОНКУР
Аматьори
Check1
33
Елена Борисова
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
34
Калоян Дунев
Експрим
2006
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
35
Мариан Душков
Гусхидинг
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
36
Иван Чолаков
Калето Руж Z
2006
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
37
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
38
Магдалена Кръстева
Дрога
2013
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
39
Станимир Василев
Куатриано
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
40
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
41
Виктория Исаева
Куйлако R
2003
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
42
Петър Чолаков
Улхакан Хироу Z
2014
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
43
Калина Кирова
Шафран
2009
НОМАДЕНДЮРАНС
Аматьори