СТАРТОВ ЛИСТ
:: Class 6 Medium Tour
N
Състезател
Кон
Год.
Държава
Категория
1
Aikaterini LASKARIDIS
CONCORDIA 38
2008
GR
Мъже/Жени
2
Daniel Ionut Bucur
BALOUMINA
2011
RO
Мъже/Жени
3
Ionel Bucur
CASSIUS S
2005
RO
Мъже/Жени
4
Ionut Cruceru
Quarisma RC
2010
RO
Мъже/Жени
5
Andrea Herck
TROCADERO DE JARSAY
2007
RO
Мъже/Жени
6
- Stefan Djokovic
CHAOS AM
2007
RS
Мъже/Жени
7
Senem Kibar
Ezivona
2009
TR
Мъже/Жени
8
Ивайло Бонев
Каунт Ебони
2010
BG
Мъже/Жени
9
Ангел Няголов
Санваценто
2009
BG
Мъже/Жени
10
Stefania STOICA- SC...
Stakkato's Ego RC
2009
RO
Юн./Дев. 18 г.
11
Sandor Zoltan ANTAL
SZILAJ
2010
RO
Мъже/Жени
12
Octavia ILISOI
Helyos
2008
RO
Юн./Дев. 14 г.
13
Lara GOKSEL
REX
2007
TR
Юн./Дев. 18 г.
14
Danae - Eleftheria ...
Campino 485
2009
GR
Мъже/Жени
15
Panagiotis КOUTSOGI...
DAOUSCHKA
GR
Мъже/Жени
16
Nikolina MAKARONA
ARC DE TRIOMPHE
2002
GR
Мъже/Жени
17
Helen SCHUT
CHICAGO W
2007
GR
Мъже/Жени
18
Yiannis SKANDALIS
COPYRIGHT
2011
GR
Мъже/Жени
19
Grigoris Voglis
FULANDA
2010
GR
Мъже/Жени
20
Vasiliki-Maria ZACH...
D ARTAGNAN N
2008
GR
Юн./Дев. 18 г.
21
Mariann Hugyecz
Chacco Boy
2000
HU
Юн./Дев. 14 г.
22
Samuele Maestri
Azarus Di Sabuci
2006
IT
Мъже/Жени
23
Filippo Martini di ...
Bolscoi Di Vallerano
2010
IT
Мъже/Жени
24
Anne - Marie Bianca...
Sander 48
2009
RO
Юн./Дев. 18 г.
25
Constantin COJOCARIU
LANCOR
2007
RO
Мъже/Жени
26
Damian COJOCARIU
HURACAN RC
2011
RO
Мъже/Жени
27
Alexandra Morosan
Carry
2006
RO
Мъже/Жени
28
Emma ROESCU
ANDRETTI 23
2008
RO
Юн./Дев. 18 г.
29
Andrada Bianca ROMAN
Unic
2008
RO
Юн./Дев. 18 г.
30
Maria Alexandra ROMAN
LABRASCA
2008
RO
Юн./Дев. 18 г.
31
Ionut Ursache
CASHMERE 31
2007
RO
Мъже/Жени
32
Zoran Jovanovic
CORNEL
2006
RS
Мъже/Жени
33
Carina Pettersson
CARTOON'S CHILLI
SE
Мъже/Жени
34
Husnu Dinc
Upsala Du Petit B...
2010
TR
Мъже/Жени
35
Necmi EREN
S I E C Nectar De...
2001
TR
Мъже/Жени
36
Kaan Kizilkaplan
Charmeur 427
2009
TR
Мъже/Жени
37
Oktay Sezek
Freedom CL
2010
TR
Мъже/Жени
38
Александра Арабаджиева
Касучи
2005
BG
Мъже/Жени
39
Диян Балчев
Бабук
2009
BG
Мъже/Жени
40
Антон Дацински
Джесика
2010
BG
Мъже/Жени
41
Вероника Миланова
Гого
2011
BG
Мъже/Жени
42
Апостол Тенев
Форт оф Джулай
2010
BG
Мъже/Жени
43
Aikaterini LASKARIDIS
CALANDRA 21
2009
GR
Мъже/Жени
44
Daniel Ionut Bucur
CUPIDO G
2007
RO
Мъже/Жени
45
Ionel Bucur
QUASAR
2008
RO
Мъже/Жени
46
Ionut Cruceru
Lagerfeld
2006
RO
Мъже/Жени
47
Andrea Herck
KALVARIE VAN DE ZELM
2010
RO
Мъже/Жени
48
- Stefan Djokovic
BONNIE DE PAPIGNIES
2007
RS
Мъже/Жени
49
Senem Kibar
Fyn 4
2005
TR
Мъже/Жени
50
Ивайло Бонев
Нимбус
2011
BG
Мъже/Жени
51
Ангел Няголов
Чакотаго
2009
BG
Мъже/Жени
52
Stefania STOICA- SC...
COLANY
2002
RO
Юн./Дев. 18 г.