Квалификaция / Турнир
Х - паркур
Квалификация за ДП - 4 год. коне и съпътстващи турнири за юноши до 14/15 г. и аматьори
Изпитание No 1
Квалификация за ДП - 5 год. коне и съпътстващи турнири за юноши до 14/15 г. и аматьори
Квалификация за ДП - 6 год. коне и съпътстващ за юноши 14/18 г.
Съпътстващ за група Б
Квалификация за ДП - 7 год. коне и съпътстващ турнир за юноши до 18 г.
Съпътстващ турнир - клас Т
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 1
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Йонка Христова
Чарлота
2009
ИСТЪР
Аматьори
Check1
2
Ивайло Любенов
Лагуна ъф Ескус
2015
ИСТЪР
Мъже/Жени
Check1
2
Сара Алекович
Плежър Тротър
2003
ШУМЕНККС
Аматьори
Check1
3
Ирина Николова
Казино Гранде
2015
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Error1
3
Анна Ангелова
Фабюлъс
2011
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
3
Магдалена Борисова
Адора
2011
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
Check1
4
Калина Димова
Сливен
2006
ЕКУЕСТРЕ
Аматьори
Error1
4
Георги Ангелов
Тодорка
2014
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
5
Християн Русанов
Либеро
2004
КАЙЛЪКА
Аматьори
Check1
5
Станислав Недев
Мокачино
2015
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Error1
6
Виктория Петрова
Андгара
2010
АНГАРД
Юн./Дев. 18 г.
Error1
7
Деница Караушева
Добрина
2012
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 18 г.
Check1
8
Димана Джампалска
Тревиз
1997
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
9
Ердухан Сами
Лукас
2019
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
9
Румен Димов
Кордова
2010
АНГАРД
Аматьори
Check1
10
Калоян Елисеев
Ланселина
2015
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
11
Ирина Иванова
Кетина
2015
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 18 г.
Check1
11
Анна Янева
Филаделфия
2011
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
12
Лора Кирова
Зумра
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
12
Габриела Георгиева
Дрейк
2011
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
13
Атанас Атанасов
Феницио Де Ла Граня
2009
ИСТЪР
Аматьори
Check1
13
Аврора Чернева
Моли
2011
НОМАДЕНДЮРАНС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
14
Йоанна Тодорова
Калифорния
2004
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Check1
14
Искрен Гецов
Комодо
2006
ИСТЪР
Аматьори
Check1
15
Мартина Гайдарова
Арецо
2005
ШУМЕНККС
Юн./Дев. 14 г.
Check1
16
Христина Серафимова
Девиз
2005
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Check1
17
Елена Николова
Валеско Т
1998
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Check1
18
Виктория Вескова
Куентин
2009
КАБИЮК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
19
Никол Петкова
Марк Антоний Z
2008
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Check1
20
Ирина Николова
Любима
2015
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Check1
21
Ивайло Любенов
Кик
2015
ИСТЪР
Мъже/Жени
Check1
22
Дафи Танкова
Кармен
2015
ХАНКУБРАТ
Мъже/Жени
Check1
23
Павлин Димитров
Академия
2015
АНГАРД
Мъже/Жени
Check1
24
Аспарух Атанасов
Калиопа
2015
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
Check1
25
Жечо Жеков
Картър
2015
ХАНКУБРАТ
Мъже/Жени
Check1
33
Виктория Вескова
Табор
2011
КАБИЮК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
35
Никол Петкова
Персия
2012
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.