Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца, юноши и аматьори
Изпитание No 7: Купа „Краси“ за 5 год. и по-възрастни коне, деца, юноши и аматьори
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 7: Купа „Краси“ за 5 год. и по-възрастни коне, деца, юноши и аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Ася Петрова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Елена Борисова
Недкогайдаров
2010
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
3
Християн Петров
Лесли
2013
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
4
Светлин Иванов
Грейс
2010
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
5
Таня Топачарова
Енигма
2005
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
6
Николай Асенов
Елизандер
2011
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
7
Димитър Панайотов
Дрейк
2011
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
8
Мирослав Илиев
Кашкайа IV
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
9
Даниел Манев
Чиърс
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
10
Христо Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
11
Иван Добрев
Крис G.H.
2007
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
12
Пламен Петров
Дерслав
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
13
Ива Димитрова
Колорина
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
14
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
15
Кристиана Маринкова
Коко Шанел
2009
БОЖУР
Мъже/Жени
Check1
16
Валентин Спасов
Айсберг
2004
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
Check1
17
Петко Младенов
Кидомо
2011
Мъже/Жени
Check1
18
Андреана Добрева
Хелуин
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
19
Калин Неделчев
Даридо B
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
20
Ивана Станчева
Валарго
2013
ПЕРУНСФ
Мъже/Жени
Check1
21
Ленко Ангелов
Оникс
2006
БОЛКАНХОРСИС
Мъже/Жени
Check1
22
Карол Уитбред
Бетси
2009
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
23
Бранимир Кръстанов
Дасини Бой
2008
Мъже/Жени
Check1
24
Борис Цанков
Вапиано Eс
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
25
Светослав Стоянов
Семона
2013
СИМЕОНВЕЛИКИ
Мъже/Жени
Check1
26
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ХЕРОС
Мъже/Жени
Check1
27
Георги Цветков
Фор Конти
2011
КАРНАВАЛ
Мъже/Жени
Check1
28
Александра Арабаджиева
Касучи
2005
Мъже/Жени
Check1
29
Антон Дацински
Номер 7
2011
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Check1
30
Ивайло Бонев
Амейзинг 27
2005
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
31
Бойчо Колев
Дъстин
2004
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
32
Марио Делянски
Лондон
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
33
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
34
Надежда Димитрова
Чезара
2009
МАРЕК
Аматьори
Check1
35
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
36
Калоян Дунев
Експрим
2006
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
37
Стефания Пейкова
Мирела Френи
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
38
Лилия Консулова
Кеч ми
2011
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
39
Наоми Уис
Леголасс
2009
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
40
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
41
София Стойчева
Ласар
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
42
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
43
Николета Янинска
Дон Либерадо
2010
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
44
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
45
Петко Домусчиев
Гламър Бейлия
2011
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
46
Ива Аврейска
Ларива
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
47
Милко Кочев
Карино
2009
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
48
Магдалинка Ванева
Мароз
2000
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
49
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
50
Пламена Зенова
Тахира
2007
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
51
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
Юн./Дев. 14 г.
Check1
52
Ая Митева
Каро Ас
1998
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
53
Пламен Петров
Каланка Де Грийнб...
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
54
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
55
Христо Найденов
Феймъс
2010
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
56
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
57
Мирослав Илиев
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
58
Димитър Панайотов
Линдорф
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
59
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
60
Таня Топачарова
Виктор
2003
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
61
Светлин Иванов
Диамант
2008
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
62
Християн Петров
Карлота
2010
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
63
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
64
Елена Борисова
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
65
Карол Уитбред
Провокатор
2008
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
66
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
67
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
68
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
69
Венето Тенев
Антонио Бандерас
2011
Мъже/Жени
Check1
70
Венето Тенев
Имеджин Вант Рот
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
71
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори