Клас Н Млади коне 4 годишни - квалификация
Изпитание No 2 Клас Н Млади коне 4 годишни - квалификация
Клас Н Млади кое 5 годишни и съпътстващ да юноши 14/15 год
Клас 6 годишни коне и съпътстващ за юноши 14/18 г и група Б
Клас 7 годишни коне ( квалификация) и съпътстващ турнир за юноши
Клас Т
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 2 Клас Н Млади коне 4 годишни - квалификация
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Йоанна Тодорова
Криско
2013
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Error1
2
Анна Ангелова
Фабюлъс
2011
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
3
Ердухан Сами
Максимус
2014
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
4
Теодор Попов
Кларима
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
5
Андрей Гочев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
6
Светлозар Славчев
Каприз
2014
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
Check1
7
Найден Недков
Куидамс Рубин Зон
2014
ЕКУЕСТРЕ
Мъже/Жени
Check1
8
Ирина Николова
Алба
2014
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
9
Младен Йосифов
Кастро
2014
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Check1
10
Марин Русев
Пандора
2014
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Check1
11
Калин Неделчев
Кинг конг
2014
Мъже/Жени
Check1
12
Живко Митев
Кларимо I
2014
КАЙЛЪКА
Мъже/Жени
Check1
13
Илиян Искъров
Електра
2014
КЕНТАВЪР-РУСЕ
Мъже/Жени
Check1
14
Румен Димов
Кордова
2010
АНГАРД
Аматьори
Check1
15
Стефан Игнатов
Галерия Ефизия
2002
КЕНТАВЪР-РУСЕ
Аматьори
Check1
16
Габриела Георгиева-а
Алекзандър
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
17
Николай Стойчев
Хектор
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
18
Никол Петкова
Класико I
2007
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Check1
19
Елена Николова
Лачита
2007
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Check1
20
Любомир Янков
Ъпстар ВДЛ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
21
Дария Веселинова
Сантяго де Чили
2007
РУСЕ
Юн./Дев. 14 г.
Error1
22
Анна Ангелова
Либерти
2012
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
23
Йоанна Тодорова
Айс Гърл
2002
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Ердухан Сами
Канектика
2014
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
Check1
25
Теодор Попов
Джапалуп
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
26
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
27
Ива Гетова
Конкордия
2014
КАЙЛЪКА
Мъже/Жени