Изпитание 1 - деца и пони ездачи
Паркур за 4/5 год. коне,деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
паркур за 6 год.и по - възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Юн./Дев. 18 г.
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Християн Петров
Карлота
2010
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:45.1
ОК
Check1
2
Петко Домусчиев
Гламър Бейлия
2011
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:46.0
ОК
Check1
3
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:50.37
ОК
Check1
4
Сияна Базотева
Цилиан
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
5.0
00:53.01
ОК
Check1
5
Сияна Базотева
Хермион
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
17.0
00:53.26
ОК
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Мирослав Илиев
Кашкайа IV
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:43.75
ОК
Check1
2
Апостол Тенев
Форт оф Джулай
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
0.0
00:44.28
ОК
Check1
3
Желязко Димитров
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:46.9
ОК
Check1
4
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ХЕРОС
Мъже/Жени
0.0
00:48.21
ОК
Check1
5
Милко Кочев
Карино
2009
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:49.28
ОК
Check1
6
Ивелин Вълев
Лавраз
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
0.0
00:50.4
ОК
Check1
7
Александра Арабаджиева
Ла Фиола Пикола
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
0.0
00:51.95
ОК
Check1
8
Венцислав Изов
Херкулес
2008
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
4.0
00:39.14
ОК
Check1
9
Пламен Радославов
Копигамо
2006
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
4.0
00:43.74
ОК
Check1
10
Таня Топачарова
Виктор
2003
МАРЕК
Мъже/Жени
4.0
00:43.86
ОК
Check1
11
Ая Митева
Каро Ас
1998
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:47.6
ОК
Check1
12
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
Юн./Дев. 14 г.
5.0
00:47.79
ОК
Check1
13
Енчо Манолов
Сабрина
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
5.0
00:54.36
ОК
Check1
14
Петко Младенов
Кайзер
2009
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
5.0
00:54.68
ОК
Check1
15
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Мъже/Жени
7.0
01:02.4
ОК
Check1
16
Вероника Миланова
Галиос
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
8.0
00:51.72
ОК
Check1
17
Ния Стоименова
Сиско Дю Ше
2006
КОНКУР
Мъже/Жени
9.0
00:48.24
ОК
Check1
18
Андрей Гочев
Калина
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
12.0
00:46.24
ОК
Check1
19
Борис Цанков
Вапиано Es
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
13.0
00:52.02
ОК
Check1
20
Даниел Манев
Диамант
2011
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
23.0
01:02.6
ОК