Изпитание 1 - деца и пони ездачи
Паркур за 4/5 год. коне,деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
паркур за 6 год.и по - възрастни коне и юноши
Изпитание No 1
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 1
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Венцислав Изов
Херкулес
2008
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
2
Сияна Базотева
Цилиан
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
3
Карол Уитбред
Бетси
2009
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
4
Недко Гайдаров
Арецо
2005
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
5
Ангел Няголов
Моцарт Ван Хайке
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
6
Борис Цанков
Вапиано Es
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
7
Петко Младенов
Кайзер
2009
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
8
Желязко Димитров
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
9
Ивелин Вълев
Лавраз
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
10
Вероника Миланова
Гого
1998
Мъже/Жени
Check1
11
Александра Арабаджиева
Ла Фиола Пикола
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
12
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ХЕРОС
Мъже/Жени
Check1
13
Даниел Манев
Диамант
2011
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
14
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
15
Ленко Ангелов
Карисима
2012
БОЛКАНХОРСИС
Мъже/Жени
Check1
16
Ния Стоименова
Сиско Дю Ше
2006
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
17
Мирослав Илиев
Кашкайа IV
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
18
Марио Делянски
Лондон
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
19
Таня Топачарова
Виктор
2003
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
20
Андрей Гочев
Калина
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
21
Пламен Радославов
Копигамо
2006
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
Check1
22
Надин Василева
Хектор
2007
МИЗИЯК-ЖА
Мъже/Жени
Check1
23
Аспарух Атанасов
Вижън оф Грейс
2013
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
Check1
24
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
Юн./Дев. 14 г.
Check1
25
Милко Кочев
Карино
2009
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
26
Християн Петров
Карлота
2010
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
27
Петко Домусчиев
Гламър Бейлия
2011
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
28
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
29
Сияна Базотева
Хермион
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
30
Карол Уитбред
Провокатор
2008
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
31
Недко Гайдаров
Монтевидео
2010
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
32
Ангел Няголов
Чалу Ду Руе
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
33
Станислав Недев
Персей
2012
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
34
Симона Дилкова
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
35
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени