Изпитание 1 - деца и пони ездачи
Паркур за 4/5 год. коне,деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
Изпитание No 2
паркур за 6 год.и по - възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 2
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Пламен Петров
Дерслав
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
2
Ивайло Бонев
Хобелия
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
3
Ивана Ангелова
Преслава
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
4
Вероника Миланова
Гого
1998
Мъже/Жени
Check1
5
Петко Младенов
Кристияно
2006
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
6
Карол Уитбред
Бетси
2009
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
7
Енчо Манолов
Кю уан
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
8
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
Check1
9
Владимир Спасов
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
Check1
10
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
11
Владо Пенев
Фъни Бой
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
12
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
13
Таня Топачарова
Енигма
2005
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
14
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
15
Светлин Иванов
Камаро
2012
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
16
Желязко Димитров
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
17
Венцислав Изов
Леголасс
2009
МСВОПИЦВЕТ
Мъже/Жени
Check1
18
Анна Гочева
Кассал
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
19
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
20
Нина Хаджиева- Нойкова
Белла Куин
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
Check1
21
Елина Семенова
Арко
2012
МАРЕК
Аматьори
Check1
22
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
23
Таня-Мари Димитрова
Литъл Куатро
2004
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 18 г.
Check1
24
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
25
Сияна Базотева
Бинара
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
26
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
27
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
28
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
29
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
30
Александра Белева
Нокия
2006
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
Check1
31
Оливия - София Петрова
Грьофин
2002
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
32
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
33
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
34
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
35
Елина Иванова
Кортина
2005
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
Check1
36
Ива Аврейска
Ларива
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
37
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
38
Arda Yaman
Дженерал Лий
2011
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
39
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
40
Пламен Петров
Каланка Де Грийнб...
2007
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
41
Ивайло Бонев
Хетуиги
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
42
Селин Павлова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
43
Светослав Стоянов
Кокона
2012
СИМЕОНВЕЛИКИ
Мъже/Жени
Check1
44
Светлозар Славчев
Батор
2005
Мъже/Жени
Check1
45
Lara Goksel
Хамилтонвиллле F
2012
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
46
Ивана Ангелова
Мирела Френи
2004
Юн./Дев. 14 г.