Изпитание 1 - деца и пони ездачи
Паркур за 4/5 год. коне,деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
паркур за 6 год.и по - възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Аматьори
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Пламен Цанев
Кан
1996
КАНАСПАРУХ
Аматьори
0.0
00:26.77
ОК
Check1
2
Християн Русанов
Клавдио
2007
КАЙЛЪКА
Аматьори
0.0
00:29.33
ОК
Check1
2
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ТРАКИЕЦ
Аматьори
0.0
00:29.33
ОК
Check1
4
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:30.35
ОК
Check1
5
Анастас Танев - J
Галера
2012
ЦАРИВАНАСЕНII
Аматьори
0.0
00:32.18
ОК
Check1
6
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
00:32.81
ОК
Check1
7
Халед Сабра
Клаудия
2006
ХЕРОС
Аматьори
0.0
00:34.77
ОК
Check1
8
Иван Шербанов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
0.0
00:35.87
ОК
Check1
9
Надежда Димитрова
Чезара
2009
МАРЕК
Аматьори
4.0
00:23.47
ОК
Check1
10
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
4.0
00:24.24
ОК
Check1
11
Калоян Дунев
Експрим
2006
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
4.0
00:26.67
ОК
Check1
12
Станимир Василев
Каскарино
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
4.0
00:29.33
ОК
Check1
13
Станимир Василев
Куатриано
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
4.0
00:30.58
ОК
Check1
14
Кристияна Атанасова
Лина
2011
КОНКУР
Аматьори
4.0
00:31.69
ОК
Check1
15
Хади Нашар
Ландо Стар
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
4.0
00:32.75
ОК
Check1
16
Теодора Младенова
Ласар
2010
ЕКУИТА
Аматьори
4.0
00:35.6
ОК
Check1
17
Нина Хаджиева- Нойкова
Белла Куин
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
8.0
00:30.1
ОК
Check1
18
Боян Цанев
Мускетар
2013
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
8.0
00:39.15
ОК
Check1
19
Десислава Нанчева
Леон
2013
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
12.0
00:34.09
ОК
Check1
20
Мариан Душков
Гусхидинг
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
12.0
00:37.28
ОК
Check1
21
Камен Стойчев
Айдахо
2004
ЕКУИТА
Аматьори
24.0
00:44.34
ОК
Check1
22
Симона Нанчева
Господар
2003
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
-
-
ЕЛИМ
КЛАСИРАНЕ :: Юн./Дев. 14 г.
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Димана Минева
Карибиан
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:24.46
ОК
Check1
2
Ивана Ангелова
Мирела Френи
2004
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:31.99
ОК
Check1
3
Георги Ангелчев
Никита
2005
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:28.74
ОК
Check1
4
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:29.15
ОК
Check1
5
Дара Кръстева
Кавато
2010
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:29.53
ОК
Check1
6
Lara Goksel
Хамилтонвиллле F
2012
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:31.0
ОК
Check1
7
Румен Попов
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
4.0
00:34.65
ОК
Check1
8
Анжела Негойчева
Суийт кис
2008
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 14 г.
8.0
00:31.03
ОК
Check1
9
Ава Христозова
Калахари
2009
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
10.0
00:31.05
ОК
Check1
10
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
-
-
ЕЛИМ
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
0.0
00:26.01
ОК
Check1
2
Желязко Димитров
Контеса
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:26.19
ОК
Check1
3
Пламен Цанев
Кан
1996
КАНАСПАРУХ
Аматьори
0.0
00:26.77
ОК
Check1
4
Светлин Иванов
Кавиа
2013
МАРЕК
Мъже/Жени
0.0
00:27.23
ОК
Check1
5
Иван Добрев
Карнавал I
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:27.25
ОК
Check1
6
Християн Русанов
Клавдио
2007
КАЙЛЪКА
Аматьори
0.0
00:29.33
ОК
Check1
6
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ТРАКИЕЦ
Аматьори
0.0
00:29.33
ОК
Check1
8
Богдан Димитров
Кентавър
2003
КАРИСТО
Мъже/Жени
0.0
00:29.75
ОК
Check1
9
Христо Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
0.0
00:29.87
ОК
Check1
10
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:30.22
ОК
Check1
11
Иван Добрев
Ингадор
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:30.3
ОК
Check1
12
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
0.0
00:30.35
ОК
Check1
13
Християн Петров
Лесли
2013
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:30.41
ОК
Check1
14
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
0.0
00:32.81
ОК
Check1
15
Борис Цанков
Екуита (Кадеса)
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
0.0
00:34.72
ОК
Check1
16
Халед Сабра
Клаудия
2006
ХЕРОС
Аматьори
0.0
00:34.77
ОК
Check1
17
Иван Шербанов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
0.0
00:35.87
ОК
Check1
18
Петко Младенов
Карлито
2014
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
0.0
00:37.73
ОК
Check1
19
Андрей Гочев
Джеймс Бонд BMG
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:39.04
ОК
Check1
20
Надежда Димитрова
Чезара
2009
МАРЕК
Аматьори
4.0
00:23.47
ОК
Check1
21
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
4.0
00:24.24
ОК
Check1
22
Калоян Дунев
Експрим
2006
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
4.0
00:26.67
ОК
Check1
23
Дара Попова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:26.98
ОК
Check1
24
Елена Борисова
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:27.66
ОК
Check1
25
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
4.0
00:28.43
ОК
Check1
26
Станимир Василев
Каскарино
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
4.0
00:29.33
ОК
Check1
27
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
4.0
00:29.68
ОК
Check1
28
Станимир Василев
Куатриано
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
4.0
00:30.58
ОК
Check1
29
Владимир Спасов
Авенида II
2014
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
4.0
00:33.1
ОК
Check1
30
Теодора Младенова
Ласар
2010
ЕКУИТА
Аматьори
4.0
00:35.6
ОК
Check1
31
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
4.0
00:36.39
ОК
Check1
32
Андрей Гочев
Кон Каланто
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
4.0
00:36.42
ОК
Check1
33
Елена Борисова
Мускетар
2013
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Юн./Дев. 18 г.
12.0
00:32.36
ОК
Check1
34
Мирослав Илиев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
12.0
00:37.17
ОК
Check1
35
Мариан Душков
Гусхидинг
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
12.0
00:37.28
ОК
Check1
36
Камен Стойчев
Айдахо
2004
ЕКУИТА
Аматьори
24.0
00:44.34
ОК
Check1
37
Симона Нанчева
Господар
2003
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
-
-
ЕЛИМ