Изпитание 1 - деца и пони ездачи
Паркур за 4/5 год. коне,деца и аматьори
Изпитание No 1
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне и деца
паркур за 6 год.и по - възрастни коне и юноши
Паркур за 7 год. и по-възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 1
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Владимир Спасов
Ай оф дъ сторм
2014
Мъже/Жени
Check1
3
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
4
Теодор Попов
Кларима
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
5
Мариан Душков
Аристо
1997
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
6
Станимир Василев
Куатриано
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
7
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
8
Ива Димитрова
Вива Виктория
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
9
Борис Цанков
Екуита (Кадеса)
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
10
Ангел Няголов
Шалом
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
11
Петко Младенов
Карлито
2014
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
12
Халед Сабра
Клаудия
2006
ХЕРОС
Аматьори
Check1
13
Теодора Младенова
Ласар
2010
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
14
Пламен Цанев
Кан
1996
КАНАСПАРУХ
Аматьори
Check1
15
Иван Шербанов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
16
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
17
Симона Нанчева
Господар
2003
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
18
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
19
Анастас Танев - J
Галера
2012
ЦАРИВАНАСЕНII
Аматьори
Check1
20
Преслава Нейчева
Кондро Екс Z
2008
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
Check1
21
Андрей Гочев
Какао II
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
22
Християн Русанов
Клавдио
2007
КАЙЛЪКА
Аматьори
Check1
23
Камен Стойчев
Айдахо
2004
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
24
Катерина Димитрова
Талант
2004
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
25
Кристина Данаилова
Бертруднот
2006
ДЕРБИ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
26
Селин Павлова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
27
Румен Попов
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
28
Анжела Негойчева
Суийт кис
2008
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
29
Владимир Спасов
Авенида II
2014
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
Check1
30
Анита Георгиева
Ъп Стар Джуниър
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
31
Дара Кръстева
Кавато
2010
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
32
Димана Минева
Карибиан
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
33
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
34
Теодор Попов
Джапалуп
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
35
Мариан Душков
Гусхидинг
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
36
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
37
Дара Попова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
38
Хади Нашар
Ландо Стар
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
39
Ивана Ангелова
Мирела Френи
2004
Юн./Дев. 14 г.
Check1
40
Иван Добрев
Карнавал I
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
41
Христо Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
42
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
43
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
44
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
45
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
46
Десислава Нанчева
Леон
2013
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
47
Желязко Димитров
Контеса
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
48
Светлин Иванов
Кавиа
2013
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
49
Надежда Димитрова
Чезара
2009
МАРЕК
Аматьори
Check1
50
Елина Семенова
Арко
2012
МАРЕК
Аматьори
Check1
51
Кристияна Атанасова
Лина
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
52
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
53
Християн Петров
Лесли
2013
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
54
Станимир Василев
Каскарино
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
55
Георги Ангелчев
Никита
2005
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
56
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
57
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
58
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
59
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
60
Irmak Mermer
Монтерей Z
2008
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
61
Arda Yaman
Дженерал Лий
2011
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
62
Lara Goksel
Хамилтонвиллле F
2012
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
63
Ава Христозова
Калахари
2009
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
64
Виктория Димитрова
Рагтайм
2002
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
65
Пламен Цветанов
Дрога
2013
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
66
Иван Добрев
Ингадор
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
67
Андрей Гочев
Кон Каланто
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
68
Лили Макдоналд
Ъп Стар Джуниър
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.