Изпитание 1 - Пони паркур
Изпитание за 4 год. коне, деца и аматьори
Изпитание No 1
Изпитание за 5 год. коне, деца,юноши и аматьори
Изпитание за 6 год. коне,деца и юноши
Изпитание кл.Л гр.Б
Изпитание за 7 год. коне и юноши
Изпитание кл.Т
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 1
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Андрей Гочев
Джеймс Бонд BMG
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
2
Мирослав Илиев
Кон Каланто
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
3
Владимир Спасов
Ай оф дъ сторм
2014
Мъже/Жени
Check1
4
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
5
Теодор Попов
Кларима
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
6
Иван Каиков
Калисто
2014
КАНАСПАРУХ
Мъже/Жени
Check1
7
Младен Йосифов
Кастро
2014
КАЛОЯН92
Мъже/Жени
Check1
8
Ангел Няголов
Шалом
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
9
Петко Младенов
Карлито
2014
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
Check1
10
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
11
Анастас Танев
Галера
2012
ЦАРИВАНАСЕНII
Мъже/Жени
Check1
12
Дара Кръстева
Кавато
2010
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
13
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
14
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
15
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
16
Мирослав Илиев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
17
Иван Шарманов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
Check1
18
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
19
Симона Нанчева
Господар
2003
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
Check1
20
Кристина Данаилова
Бертруднот
2006
ДЕРБИ
Юн./Дев. 18 г.
Error1
21
Анита Георгиева
Ъп Стар Джуниър
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
22
Селин Павлова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
23
Анжела Негойчева
Суийт кис
2008
МИЗИЯК-ЖА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Ава Христозова
Калахари
2009
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
25
Владимир Спасов
Авенида II
2014
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
Check1
26
Теодор Попов
Джапалуп
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
27
Катерина Димитрова
Талант
2004
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
28
Мирослав Илиев
Улхакан Хироу Z
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
29
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени