Турнир по покана
Паркур за понита и големи коне
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши
Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши.
Изпитание No 11
Паркур за 7 год. и по - възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 11
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Сияна Базотева
Цилиан
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
2
Сияна Базотева
Хермион
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
3
Ния Стоименова
Сиско Дю Ше
2006
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
4
Ивайло Бонев
Амейзинг 27
2005
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
5
Владимир Георгиев
Флаш
2010
Мъже/Жени
Check1
6
Антон Дацински
Карас
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Check1
7
Вероника Миланова
Галиос
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
8
Пламен Радославов
Касай
2012
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
Check1
9
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
10
Ая Митева
Каро Ас
1998
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
11
Lara Goksel
Фриц
2010
Юн./Дев. 14 г.
Check1
12
Антонио Великов
Кахас
2012
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
13
Ванеса Атанасова
Балерина
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
14
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
15
Красина Кръстева
Ел Ча Бу
2002
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
16
Аспарух Атанасов
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
Check1
17
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
18
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ХЕРОС
Мъже/Жени
Check1
19
Енчо Манолов
Сабрина
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
20
Светлин Иванов
Соларис
2006
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
21
Апостол Тенев
Форт оф Джулай
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
22
Марио Делянски
Лондон
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
23
Ивайло Бонев
Нимбус
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
24
Ивелин Вълев
Лавраз
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
25
Ангел Няголов
Моцарт Ван Хайке
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
26
Венето Тенев
Антонио Бандерас
2011
Мъже/Жени
Check1
27
Борис Цанков
Вапиано Es
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
28
Георги Цветков
Ахил Де Рое
2011
КАРНАВАЛ
Мъже/Жени
Check1
29
Светлин Кръстанов
Найк
2009
ЕЛИТ
Мъже/Жени
Check1
30
Христо Найденов
Идеал
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
31
Желязко Димитров
Корнетинус
2007
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
32
Петко Домусчиев
Гламър Бейлия
2011
МАРЕК
Аматьори
Check1
33
Таня Топачарова
Виктор
2003
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
34
Николай Асенов
Бюти Констанс
2009
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
35
Андреана Добрева
Фернет
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
36
Ана Бойова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
Check1
37
Ива Димитрова
Колорина
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
38
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
39
Станислав Недев
Персей
2012
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
40
Пламен Радославов
Копигамо
2006
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
Check1
41
Вероника Миланова
Бел Ами
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
42
Антон Дацински
Джесика
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
Check1
43
Владимир Георгиев
Ла Картина
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
Check1
44
Ивайло Бонев
Казента
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени