Турнир по покана
Паркур за понита и големи коне
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши
Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши.
Паркур за 7 год. и по - възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
КЛАСИРАНЕ :: Юн./Дев. 14 г.
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:28.49
ОК
Check1
2
Lara Goksel
Фриц
2010
Юн./Дев. 14 г.
0.0
00:33.14
ОК
Check1
3
Ая Митева
Каро Ас
1998
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
8.0
00:33.26
ОК
КЛАСИРАНЕ :: Юн./Дев. 18 г.
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Ванеса Атанасова
Балерина
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:34.68
ОК
Check1
2
Сияна Базотева
Цилиан
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
0.0
00:35.57
ОК
Check1
3
Симона Караджова
Кардика
2010
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:33.63
ОК
Check1
4
Анита Георгиева
Чака Лака
2005
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:35.83
ОК
Check1
5
Сияна Базотева
Хермион
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:36.25
ОК
Check1
6
Рене Шейтанова
Клаудия Куик
2006
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
4.0
00:37.03
ОК
Check1
7
Антонио Великов
Кахас
2012
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
16.0
00:32.9
ОК
КЛАСИРАНЕ :: Мъже/Жени
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
НТ
ВР-Ф2
Статус
Check1
1
Светлин Иванов
Соларис
2006
МАРЕК
Мъже/Жени
0.0
00:25.96
ОК
Check1
2
Ивайло Бонев
Амейзинг 27
2005
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
0.0
00:26.67
ОК
Check1
3
Ивелин Вълев
Лавраз
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
0.0
00:29.08
ОК
Check1
4
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ХЕРОС
Мъже/Жени
0.0
00:29.52
ОК
Check1
5
Таня Топачарова
Виктор
2003
МАРЕК
Мъже/Жени
0.0
00:29.9
ОК
Check1
6
Антон Дацински
Джесика
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:30.36
ОК
Check1
7
Антон Дацински
Карас
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
0.0
00:30.82
ОК
Check1
8
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:32.29
ОК
Check1
9
Димана Колева-Няголова
Гидеон
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
0.0
00:32.45
ОК
Check1
10
Ива Димитрова
Колорина
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
0.0
00:33.6
ОК
Check1
11
Владимир Георгиев
Ла Картина
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
0.0
00:33.75
ОК
Check1
12
Желязко Димитров
Корнетинус
2007
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
0.0
00:33.87
ОК
Check1
13
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
0.0
00:34.88
ОК
Check1
14
Андреана Добрева
Каре Дю Руе
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
0.0
00:36.62
ОК
Check1
15
Андреана Добрева
Фернет
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
0.0
00:36.91
ОК
Check1
16
Вероника Миланова
Бел Ами
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
1.0
00:38.0
ОК
Check1
17
Петко Домусчиев
Гламър Бейлия
2011
МАРЕК
Аматьори
4.0
00:26.87
ОК
Check1
18
Енчо Манолов
Сабрина
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
4.0
00:28.33
ОК
Check1
19
Пламен Радославов
Касай
2012
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
4.0
00:29.89
ОК
Check1
20
Ивайло Бонев
Хобелия
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
4.0
00:33.7
ОК
Check1
21
Андрей Гочев
Калина
2012
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
4.0
00:33.84
ОК
Check1
22
Вероника Миланова
Галиос
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
4.0
00:34.86
ОК
Check1
23
Апостол Тенев
Форт оф Джулай
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
4.0
00:34.97
ОК
Check1
24
Ана Бойова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
4.0
00:35.4
ОК
Check1
25
Красина Кръстева
Ел Ча Бу
2002
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
8.0
00:31.92
ОК
Check1
26
Николай Асенов
Бюти Констанс
2009
КАРИЕР
Мъже/Жени
8.0
00:32.29
ОК
Check1
27
Карол Уитбред
Провокатор
2008
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
8.0
00:32.97
ОК
Check1
28
Борис Цанков
Вапиано Es
2011
ЕКУИТА
Мъже/Жени
8.0
00:33.44
ОК
Check1
29
Владимир Георгиев
Флаш
2010
Мъже/Жени
8.0
00:33.92
ОК
Check1
30
Марио Делянски
Лондон
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
8.0
00:34.64
ОК
Check1
31
Пламен Радославов
Копигамо
2006
ХАНКРУМ-БУРГАС
Мъже/Жени
12.0
00:30.46
ОК
Check1
32
Станислав Недев
Персей
2012
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
12.0
00:33.88
ОК
Check1
33
Аспарух Атанасов
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
12.0
00:34.46
ОК
Check1
34
Ивайло Бонев
Хетуиги
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
13.0
00:38.29
ОК