Турнир по покана
Паркур за понита и големи коне
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши
Изпитание No 10
Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши.
Паркур за 7 год. и по - възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 10
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Енчо Манолов
Лувър
2010
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
2
Марио Делянски
Лондон
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
3
Карол Уитбред
Провокатор
2008
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
4
Ася Петрова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
5
Виктория Димитрова
Рагтайм
2002
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
6
Катерина Димитрова
Талант
2004
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
7
Атанас Чанев
Каял
2009
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
Check1
8
Ивайло Бонев
Хетуиги
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
9
Ния Стоименова
Калето Руж Z
2006
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
10
Андреана Добрева
Лазаро
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
11
Станислав Недев
Персей
2012
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
Check1
12
Красина Кръстева
Ел Ча Бу
2002
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
13
Николай Маринов
Дара Бубамара
2003
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
14
Гергана Ангелова-На...
Шато дю Вин
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
Check1
15
Мая Захариева
Пасифик Танго
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
16
Милко Кочев
Карино
2009
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
17
Андриан Тодоров
Фор Конти
2011
Мъже/Жени
Check1
18
Иван Добрев
Баладина
2005
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
19
Светлин Кръстанов
Найк
2009
ЕЛИТ
Мъже/Жени
Check1
20
Владимир Георгиев
Вера Буш
2012
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
Check1
21
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Мъже/Жени
Check1
22
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
23
Лили Макдоналд
Ъп Стар Джуниър
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Апостол Тенев
Форт оф Джулай
2010
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
Check1
25
Димитър Николов
Чо
2008
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
Check1
26
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
Check1
27
Вероника Миланова
Бел Ами
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
28
Гергана Фратева
Мон Блан
2011
МАРЕК
Мъже/Жени
Check1
29
Александра Арабаджиева
Казино Роял
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
30
Венето Тенев
Антонио Бандерас
2011
Мъже/Жени
Check1
31
Димана Колева-Няголова
Гидеон
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
32
Васил Василев
Касандра
2005
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
Check1
33
Алара Чолак
Каспаро 10
2004
КОНКУР
Аматьори
Check1
34
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
Check1
35
Ясна Средкова
Брейди
2008
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
36
Християн Петров
Карлота
2010
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
37
Сияна Базотева
Бинара
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
38
Гергана Думанова
Княгиня
2009
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
39
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
40
Антонио Великов
Кахас
2012
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
Check1
41
Виктория Сапунарова
Боран
2009
КОНКУР
Юн./Дев. 18 г.
Check1
42
Таня-Мари Димитрова
Вилвет принцес
2010
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 18 г.
Check1
43
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
44
Оливия - София Петрова
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
Юн./Дев. 18 г.
Check1
45
Александра Белева
Нокия
2006
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
Check1
46
Румяна Чобанова
Аск фор милион
2008
Юн./Дев. 18 г.
Check1
47
Магдалинка Ванева
Мароз
2000
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
48
Симона Дилкова
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
49
Ива Аврейска
Ларива
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
50
Lara Goksel
Фриц
2010
Юн./Дев. 14 г.
Check1
51
Моника Ангелчева
Уиспъринг Шедоу Z
2006
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
52
Андреана Добрева
Каре Дю Руе
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Check1
53
Ния Стоименова
Сиско Дю Ше
2006
КОНКУР
Мъже/Жени
Check1
54
Ивайло Бонев
Хобелия
2012
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
55
Атанас Чанев
Дъга
2008
Мъже/Жени
Check1
56
Виктория Димитрова
Моли
2011
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
57
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
58
Ася Петрова
Пипи
2009
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.