СТАРТОВ ЛИСТ
:: Изпитание No 9
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
1
Димана Минева
Карибиан
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
2
Виктория Димитрова
Моли
2011
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 14 г.
3
Оливия - София Петрова
Грьофин
2002
ТЕНЕВИСИН
Юн./Дев. 18 г.
4
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
5
Ася Петрова
Амира
2009
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
6
Иван Добрев
Гретхен
2011
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
7
Андрей Гочев
Казино Ин
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
8
Катерина Димитрова
Талант
2004
ДЕРБИ
Аматьори
9
Динка Жекова
Спайдърмен
2012
АХАЛ
Аматьори
10
Nisa Yaman
Айдахо
2004
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
11
Теодор Попов
Кларима
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
12
Владимир Спасов
Ай оф дъ сторм
2014
Мъже/Жени
13
Борис Цанков
Екуита (Кадеса)
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
14
Андриан Тодоров
Кашмир
2014
СВЕТИГЕОРГИ
Мъже/Жени
15
Ива Димитрова
Вива Виктория
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
16
Ангел Няголов
Шалом
2014
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
17
Хади Нашар
Ландо Стар
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
18
Радомир Матев
Чакая
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
19
Аспарух Атанасов
Кукарача
2014
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
20
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
21
Карина Пирьова
Айриш Бой
2009
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Аматьори
22
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
23
Иван Шарманов
Азаро
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
24
Халед Сабра
Клаудия
2006
ХЕРОС
Аматьори
25
Милена Азманова
Каритат
2010
ИНТЕГРА
Аматьори
26
Васил Василев
Роб Рой
2006
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
27
Иван Добрев
Билли Ди
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
28
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
29
Анастас Танев - J
Галера
2012
ЦАРИВАНАСЕНII
Аматьори
30
Владимир Спасов
Биби Мириам
2011
Мъже/Жени
31
Андрей Гочев
Какао II
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
32
Симона Нанчева
Господар
2003
СВЕТИГЕОРГИ
Аматьори
33
Ивайло Станев
Микадо - Кавалер
1998
Аматьори
34
Кристина Данаилова
Бертруднот
2006
ДЕРБИ
Юн./Дев. 18 г.
35
Александра Белева
Нокия
2006
ВАРНАСККС
Юн./Дев. 18 г.
36
Наоми Уис
Помпадур
2007
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 18 г.
37
Андрей Гочев
Кон Каланто
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
38
Катерина Димитрова
Наутика
2011
ДЕРБИ
Аматьори
39
Динка Жекова
Камелот
2009
АХАЛ
Аматьори
40
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
41
Теодор Попов
Джапалуп
2014
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
42
Ава Христозова
Калахари
2009
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 14 г.
43
Arda Yaman
Дженерал Лий
2011
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
44
Лидия Мандаджиева
Ламантика
2005
СВЕТИГЕОРГИ
Юн./Дев. 14 г.
45
Симона Дилкова
Ливана
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Юн./Дев. 14 г.
46
Irmak Mermer
Монтерей Z
2008
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
47
Лили Макдоналд
Ъп Стар Джуниър
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
48
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
49
Пламена Зенова
Тахира
2007
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
50
Ива Аврейска
Ларива
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
51
Селин Павлова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
52
Гита Михайлова
Гама
1998
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
53
Георги Ангелчев
Никита
2005
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
54
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
55
Даниел Манев
Ландо Стар
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
56
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
57
Ивелин Вълев
Валарго
2013
Мъже/Жени
58
Христо Найденов
Итс Арко
2013
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Мъже/Жени
59
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
60
Кристияна Атанасова
Лина
2011
КОНКУР
Аматьори
61
Светлин Иванов
Кавиа
2013
МАРЕК
Мъже/Жени
62
Моника Ангелчева
Уиспъринг Шедоу Z
2006
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
63
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
64
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
65
Теодора Младенова
Ласар
2010
ЕКУИТА
Аматьори
66
София Стойчева
Коко Дрийм
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 18 г.
67
Желязко Димитров
Контеса
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
68
Ивелина Богданова
Хазарт
2013
ХЕРОС
Аматьори
69
Ваня Лазарова
Маренго
2013
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
70
Пламен Цветанов
Дрога
2013
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
71
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
72
Камен Стойчев
Нерон
2006
ЕКУИТА
Аматьори
73
Християн Петров
Лесли
2013
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
74
Ивана Ангелова
Инкалили
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
75
Иван Добрев
Карнавал I
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
76
Даниел Манев
Дрийм Флай
2013
ВАРНАСККС
Мъже/Жени