Турнир по покана
Паркур за понита и големи коне
Изпитание No 2
Паркур за 4/5 год. коне, деца и аматьори
Паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши
Отворен паркур за 5 год. и по-възрастни коне, деца и юноши.
Паркур за 7 год. и по - възрастни коне
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 2
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Мария Николова
Калия
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
3
Десислава Миланова
Дизел
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
4
Ася Петрова
Пипи
2009
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
5
Магдалинка Ванева
Пирина
2008
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
6
Дара Попова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
Check1
7
Борис Цанков
Екуита (Кадеса)
2014
ЕКУИТА
Мъже/Жени
Check1
8
Мила Иванова
Инди
2013
ФЕНОМЕН-СТА...
Аматьори
Check1
9
Петър Чолаков
Берсиана
2006
КОНКУР
Аматьори
Check1
10
Георги Ликов
Бонжур
2006
ДЕРБИ
Аматьори
Check1
11
Хади Нашар
Ландо Стар
2013
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
12
Яна Белева
Нокия
2006
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
13
Николай Стойчев
Ектор
2009
ВАРНАСККС
Аматьори
Check1
14
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
15
Кристина Данаилова
Бертруднот
2006
ДЕРБИ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
16
Наоми Уис
Помпадур
2007
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 18 г.
Check1
17
Селин Павлова
Перфектна
1999
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
18
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
19
Димана Минева
Карибиан
2012
МАРЕК
Юн./Дев. 14 г.
Check1
20
Irmak Mermer
Монтерей Z
2008
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
21
Карина Матева
Айдахо
2004
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
22
Пламена Зенова
Тахира
2007
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
23
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Гита Михайлова
Гама
1998
ПРОФРАНГЕЛК...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
25
Мелиса Уис
Кнокрое Блонди
2007
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 14 г.
Check1
26
Nisa Yaman
Ахен Муше
2010
ЕКУИТА
Юн./Дев. 14 г.
Check1
27
Яна Бонева
Саймън
2007
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
28
Петър Чолаков
Белинда
2005
КОНКУР
Аматьори
Check1
29
Мирослав Илиев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
30
Андрей Гочев
Джеймс Бонд BMG
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
31
Андрей Гочев
Какао II
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
32
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
33
Камен Стойчев
Нерон
2006
ЕКУИТА
Аматьори