Паркур за 4/5 годишни коне, деца и аматьори
Изпитание No 2 Паркур за 4/5 годишни коне
Паркур за деца и понита и 5 годишни и по-възрастни коне ЩАФЕТА ЗА ПОНИТА И КОНЕ
Заявки
Нов турнир
Календар
СТАРТОВ ЛИСТ :: Изпитание No 2 Паркур за 4/5 годишни коне
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
Check1
1
Елиза Чолакова
Олаф К
2006
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
2
Nisa Yaman
Айдахо
2004
Юн./Дев. 14 г.
Check1
3
Андрей Гочев
Епсомс Мачо
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
4
Динка Жекова
Спайдърмен
2012
АХАЛ
Аматьори
Error1
5
Никол Косева
Куинтино
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Error1
6
Мартин Колев
Мафия
2009
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 18 г.
Check1
7
Иван Добрев
Кончерто 1
2014
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
8
Мирослав Илиев
Долет
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
9
Станимир Василев
Каскарино
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
10
Михаил Ценков
Карус
2008
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
11
Ивайла Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
Аматьори
Check1
12
Алейна Чолак
Виктори
2002
КОНКУР
Аматьори
Check1
13
Андрей Гочев
Улхакан Хироу Z
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Check1
14
Мария Гъркова
Линия
2007
ПРЕСТИЖ
Аматьори
Check1
15
Елица Душкова
Хелуин
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
16
Станимир Василев
Куатриано
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Аматьори
Check1
17
Кристияна Атанасова
Лина
2011
КОНКУР
Аматьори
Check1
18
Моника Ангелчева
Уиспъринг Шедоу Z
2006
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
19
Ивон Христова
Голдън Харт
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
20
Arda Yaman
Фриц
2010
Юн./Дев. 14 г.
Check1
21
Георги Ангелчев
Никита
2005
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
Check1
22
Ая Митева
Ларго
2012
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
Check1
23
Ивана Ангелова
Инкалели
2013
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Юн./Дев. 14 г.
Check1
24
Irmak Mermer
Айдахо
2004
Мъже/Жени
Check1
25
Динка Жекова
Камелот
2009
АХАЛ
Аматьори
Check1
26
Андрей Гочев
Джеймс Бонд BMG
2014
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
Error1
27
Ива Димитрова
Вива Виктория
2012
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
Error1
28
-Stojan Stojanov
LIPPIT Z
2009
СЪРБИЯ
Мъже/Жени
Check1
29
Желязко Димитров
Контеса
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
30
Николай Асенов
Адвентис
2013
КАРИЕР
Мъже/Жени
Check1
31
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
Check1
32
Калина Жожгова
Памира
2005
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
33
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ТРАКИЕЦ
Аматьори
Check1
34
Ivan Stevanovic
Action Contendra...
2013
СЪРБИЯ
Мъже/Жени
Check1
35
Радомир Митев
Лаверда
2013
АХАЛ
Мъже/Жени
Check1
36
Петър Георгиев
Диарадо Бой
2013
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
Check1
37
Димитър Камбуров
Дарма
2013
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
Check1
38
Stojan STOJANOV
LIPPIT Z
2009
СЪРБИЯ
Юн./Дев. 18 г.