СТАРТОВ ЛИСТ
:: Изпитание No 1
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
1
Венето Тенев
Рагтайм
2002
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
2
Антон Дацински
Джесика
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
2
Георги Георгиев
Кателина В
2009
ХЕРОС
Мъже/Жени
2
Светлин Иванов
Каунт Ебони
2010
МАРЕК
Мъже/Жени
3
Ангел Няголов
Казино Роял
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
3
Нора Георгиева
Часита
2005
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
4
Християн Петров
Карлота
2010
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
4
Андрей Гочев
Карина Борана
2011
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
5
Сияна Базотева
Хърмаяни
2009
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 18 г.
5
Александра Пенчева
Адреналин
2004
ЕКУЕСТРЕ
Юн./Дев. 18 г.
6
Ивайло Любенов
Гудино
2011
ИСТЪР
Мъже/Жени
6
Димитър Панайотов
Дарлинг
2006
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
7
Венцислав Изов
Етоал Де Принц
2010
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 18 г.
7
Марио Делянски
Лондон
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
8
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Мъже/Жени
8
Олег Горанов
Лъки
2009
БУТАН
Мъже/Жени
8
Ана Бойова
Ал Де Баран
2010
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
9
Теодор Попов
Гигантика
2002
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
9
Ивайло Любенов
Алекса
2010
ИСТЪР
Мъже/Жени
10
Десислава Косева
Сигнал
2000
АЛФА
Мъже/Жени
10
Ирина Николова
Арго
2004
КАЛОЯН92
Юн./Дев. 18 г.
10
Димитър Атанасов
Квеле
2006
ОЛИМПОС
Мъже/Жени
11
Сияна Базотева
Цилиан
2009
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 18 г.
11
Владимир Спасов
Аполон
2010
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
11
Карол Уитбред
Провокатор
2008
КАЙЛЪКА
Мъже/Жени
12
Андрей Гочев
Балофина
2008
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
12
Мирослав Илиев
Целесте
2007
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
13
Антон Дацински
Номер 7
2011
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
13
Ангел Няголов
Чалу Ду Руе
2010
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
14
Ивайло Бонев
Казента
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
14
Димитър Атанасов
Центаблу
2009
Мъже/Жени
15
Антон Дацински
Карас
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
15
Ана Бойова
Заплес
2008
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
16
Даниел Манев
Май Лейди
2010
ВАРНАСККС
Мъже/Жени
16
Светлин Иванов
Соларис
2006
МАРЕК
Мъже/Жени
17
Диян Балчев
Бабук
2009
ШУМЕН-2010ЕК
Мъже/Жени
17
Антон Дацински
Бамби
2010
СТУДЕНЕЦ
Мъже/Жени
18
Недко Гайдаров
Талъбег Инфлуънс
2011
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
19
Страхил Ангелов
Марвел 7
2008
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
20
Ангел Няголов
Чакотаго
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
21
Станислав Недев
Кокона
2007
ШУМЕНККС
Мъже/Жени
22
Николай Николов
Ларго
2012
КЛАСИКА
Мъже/Жени
23
Ивелин Вълев
Абудаби
2009
ЕКУИТА
Мъже/Жени
24
Ивайло Бонев
Амейзинг 27
2005
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
25
Ивайло Бонев
Нимбус
2011
ГЕНВЛСТОЙЧЕВ
Мъже/Жени
26
Венето Тенев
Уайт мен
2006
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
26
Петър Янков
Девин
2009
КАБИЮК
Мъже/Жени
27
Енчо Манолов
Сабрина
2011
ФЕНОМЕН-СТА...
Мъже/Жени
29
Станислав Бетовски
Наполеон
2008
ЛИЛИЯ
Мъже/Жени
31
Светлин Иванов
Диамант
2008
МАРЕК
Мъже/Жени
34
Ванеса Атанасова
Катюша
2005
Юн./Дев. 18 г.
35
Димитър Атанасов
Чаблис 24 Z
2011
Мъже/Жени
44
Ивана Ангелова
Ексалант Вю
2007
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
47
Венето Тенев
Антонио Бандерас
2011
Мъже/Жени