СТАРТОВ ЛИСТ
:: Изпитание No 9 "Кавалор" Отворен паркур за 4 годишни и по-възрастни коне и деца
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
1
Венцислав Изов
Етоал Де Принц
2010
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 18 г.
2
Мая Захариева
Куасара
2010
СИМЕОНВЕЛИКИ
Мъже/Жени
3
Юлия Младенова
Гого
2011
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
4
Сияна Базотева
Хърмаяни
2009
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 18 г.
5
Татяна Якубоциова
Нимфа
1998
БОЖУР
Юн./Дев. 14 г.
6
Владимир Спасов
Леголасс
2009
Мъже/Жени
7
Красина Кръстева
Вилхелм тел
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
8
Теодор Попов
Казира
2011
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
9
Димитър Николов
Ъп Стар Джуниър
2012
КАЙЛЪКА
Мъже/Жени
10
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Аматьори
11
Ленко Ангелов
Карисима
2012
БОЛКАНХОРСИС
Мъже/Жени
12
Ана Бойова
Амира
2009
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
13
Андрей Гочев
Файъркракър S
2010
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
14
Карол Уитбред
Бетси
2009
КАЙЛЪКА
Мъже/Жени
15
Петко Младенов
Карибиан
2012
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
16
Антон Събев
Шармант
2011
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
17
Радомир Матев
Касандра
2012
КАРНАВАЛ
Мъже/Жени
18
Таня Топачарова
Енигма
2005
МАРЕК
Мъже/Жени
19
Валентин Спасов
Айсберг
2004
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
20
Светлин Иванов
Камаро
2012
МАРЕК
Мъже/Жени
21
Марио Делянски
Гуже
2011
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
22
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
23
Мая Захариева
Кокона
2012
СИМЕОНВЕЛИКИ
Мъже/Жени
24
Николай Асенов
Прометей
2010
КАРИЕР
Мъже/Жени
25
Стоян Китаровски
Крис G.H.
2007
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
26
Андреана Добрева
Чезара
2009
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
27
Димана Колева
Гидеон
2006
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
28
Боян Цанев
Кукубенедикохуанм...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
29
Николета Янинска
Лайф ис Лайф
2007
ТЕНЕВИСИН
Аматьори
30
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ЕКУИТА
Аматьори
31
Християн Петров
Карлота
2010
КАЙЛЪКА
Юн./Дев. 18 г.
32
Елица Иванова
Ащен
2002
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
Аматьори
33
Кристиана Маринкова
Найра
2011
Юн./Дев. 18 г.
34
Ивелин Далаков
Пасианс
2006
ТРАКЕНЕН
Юн./Дев. 18 г.
35
Андрей Гочев
Джамила Куул
2006
ТРАКИЕЦ
Мъже/Жени
36
Венцислав Изов
Вулкан Вон Изов
2012
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 18 г.
37
Юлия Младенова
Селена
2012
ИНТЕГРА
Мъже/Жени
38
Сияна Базотева
Цилиан
2009
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 18 г.
39
Владимир Спасов
Равена
2000
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
40
Красина Кръстева
Ел Ча Бу
2002
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
41
Таня-Мари Димитрова
Литъл Куатро
2004
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 14 г.
42
Милко Кочев
Карино
2009
ТРАКИЕЦ
Юн./Дев. 14 г.
43
Лилия Консулова
Дарина
2004
ПЪЛДИН
Юн./Дев. 14 г.
44
Ая Митева
Каро Ас
1998
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
45
Татяна Якубоциова
Суийт кис
2008
БОЖУР
Юн./Дев. 14 г.
46
Мая Захариева
Викинг
2009
СИМЕОНВЕЛИКИ
Мъже/Жени
47
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.