СТАРТОВ ЛИСТ
:: Изпитание No 3 Отоворен паркур за 4 годишни и по-възрастни коне и деца
N
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Категория
1
Татяна Якубоциова
Суийт кис
2008
БОЖУР
Юн./Дев. 14 г.
2
Ая Митева
Каро Ас
1998
КОНКУР
Юн./Дев. 14 г.
3
Таня-Мари Димитрова
Вилвет принцес
2010
ВЪРШЕЦ2014
Юн./Дев. 14 г.
4
Ивана Ангелова
Диадора
2005
ПРЕСТИЖ
Юн./Дев. 14 г.
5
Наоми Уис
Помона
2006
МСВОПИЦВЕТ
Юн./Дев. 14 г.
6
Стоян Китаровски
Файъркракър S
2010
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
7
Ана Бойова
Саюри
2012
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
8
Владимир Спасов
Леголасс
2009
Мъже/Жени
8
Валентин Спасов
Леголасс
2009
Мъже/Жени
9
Сияна Базотева
Цилиан
2009
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 18 г.
10
Валентин Спасов
Айсберг
2004
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
11
Владимир Георгиев
Ла Картина
2011
ПРОФРАНГЕЛК...
Мъже/Жени
12
Апостол Тенев
Коко Шанел
2008
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
13
Венето Тенев
Уайт мен
2006
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
14
Светлин Иванов
Камаро
2012
МАРЕК
Мъже/Жени
15
Радомир Матев
Касандра
2012
КАРНАВАЛ
Мъже/Жени
16
Теодор Попов
Лайза
2009
ВЪРШЕЦ2014
Мъже/Жени
17
Бранимир Кръстанов
Каланта
2007
ЕЛИТ
Мъже/Жени
18
Весела Илиева
Малкият принц
2012
ТЕНЕВИСИН
Мъже/Жени
19
Ива Димитрова
Вива Виктория
2012
МАРЕК
Мъже/Жени
20
Красина Кръстева
Вилхелм тел
2005
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
21
Камелия Едрева
Аида
2004
АВАТАР
Мъже/Жени
22
Димитър Николов
Ъп Стар Джуниър
2012
КАЙЛЪКА
Мъже/Жени
23
Николай Асенов
Прометей
2010
КАРИЕР
Мъже/Жени
24
Александра Арабаджиева
Клоета
2007
ГЕНЕРАЛКРУМ...
Мъже/Жени
25
Таня Топачарова
Енигма
2005
МАРЕК
Мъже/Жени
26
Антон Събев
Шармант
2011
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
27
Стоян Китаровски
Джамила Куул
2006
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
28
Десислава Косева
Куп Де Л'амур
2010
АЛФА
Аматьори
29
Николета Янинска
Лайф ис Лайф
2007
ТЕНЕВИСИН
Аматьори
30
Васил Василев
Касандра
2005
ПРОФРАНГЕЛК...
Аматьори
31
Гергана Фратева - Т...
Мон Блан
2011
МАРЕК
Аматьори
32
Румяна Чобанова
Аск фор милион
2008
Аматьори
33
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
Аматьори
34
Мария Дерменджиева
Линдор
2007
ЛЕВСКИ-СОФИЯ
Юн./Дев. 18 г.
35
Ивелин Далаков
Пасианс
2006
ТРАКЕНЕН
Юн./Дев. 18 г.
36
Стефан Каиков
Венус
2000
ЕКЛИПСЕК
Юн./Дев. 18 г.
37
Петко Домусчиев
Своге
2011
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
38
Мадлин Найденова
Весув
2009
СВЕТИГЕОРГИ
Юн./Дев. 18 г.
39
Пламен Цветанов
Чага
2007
МАРЕК
Юн./Дев. 18 г.
40
Ана Бойова
Амира
2009
ПРЕСТИЖ
Мъже/Жени
41
Владимир Спасов
Персиан Принц
2011
Мъже/Жени
42
Сияна Базотева
Хърмаяни
2009
ХАНКРУМ-БУРГАС
Юн./Дев. 18 г.
43
Владимир Спасов
Равена
2000
ТРАКЕНЕН
Мъже/Жени
44
Стоян Китаровски
Крис G.H.
2007
ПЪЛДИН
Мъже/Жени
45
Ивайла Такева
Нострадамус
2006
БОЖУР
Аматьори