Държавно първенство Аматьори
■ Временно класиране
Държавно първенство юноши 14 год.
Държавно първенство юноши 18 год.
Утешиетелен за юноши до 14 год.
Утешиетелен за юноши до 18 год.
Заявки
Нов турнир
Календар
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ :: Аматьори
Кл
Състезател
Кон
Год.
Клуб
Ден 1
Ден 2
Нак. т.
1
Калина Димова
Чекина
2007
ЕКУЕСТРЕ
0
(6)
0
(3)
0.00
2
Петър Чолаков
Еквадор
2009
АГАЛАР
0
(1)
0
(5)
0.00
3
Халед Сабра
Клаудия
2006
КОНКУР
0
(11)
0
(7)
0.00
4
Христина Манолова
Карибиан
2012
ЕКУИТА
0
(12)
0
(8)
0.00
5
Мария Русева
Лео Кинг
2009
КОНКУР
0
(3)
0
(9)
0.00
6
Боян Цанев
Кукубенедикохуанмари...
2011
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
0
(10)
0
(10)
0.00
7
Златолина Мукова
Евартан
2010
КОНКУР
0
(2)
0
(11)
0.00
8
Петър Чолаков
Казента
2011
АГАЛАР
4
(21)
0
(1)
4.00
9
Цвети Каменова
Корида
2008
ВЪРШЕЦ2014
4
(22)
0
(2)
4.00
10
Петър Чолаков
Калето Руж Z
2006
АГАЛАР
0
(9)
4
(14)
4.00
11
Ясен Борисов
Дакота Дрийм (Хебе)
2007
ГЕНЕРАЛКРУМЛЕ...
0
(5)
4
(16)
4.00
12
Спартак Тодоров
Нобел Ван Де Уиндмолен
2013
БОЖУР
0
(4)
4
(17)
4.00
13
Елизабет Ангелова
Аск фор милион
2008
СВЕТИГЕОРГИ
0
(13)
4
(19)
4.00
14
Иван Шербанов
Кидомо
2011
КАНАСПАРУХ
0
(7)
4
(20)
4.00
15
Андрей Василев
Оторонго Ван Хет Люв...
2014
ВАРНАСККС
0
(8)
4
(22)
4.00
16
Ивайла Каменова
Чакуита
2010
ВЪРШЕЦ2014
4
(18)
4
(12)
8.00
17
Елина Семенова
Арко
2012
ТЕНЕВИСИН
4
(17)
4
(13)
8.00
18
Румен Димов
Кордова
2010
АНГАРД
4
(19)
4
(15)
8.00
19
Ясен Борисов
Кондор
2005
ГЕНЕРАЛКРУМЛЕ...
0
(15)
8
(26)
8.00
20
Ипек Люман
Андгара
2010
СТАНИЛ
0
(16)
8
(27)
8.00
21
Боян Цанев
Недкогайдаров
2010
СЛИВНИШКИГЕРОЙ
0
(14)
8
(28)
8.00
22
Калина Кирова
Зумра
2011
ШУМЕН-2010ЕК
9
(34)
0
(4)
9.00
23
Свилен Иванов
Кик
2015
ИСТЪР
4
(29)
5
(23)
9.00
24
Калина Димова
Голдън
2009
ЕКУЕСТРЕ
12
(36)
0
(6)
12.00
25
Анна Янева
Дрейк
2011
ВАРНАСККС
8
(31)
4
(18)
12.00
26
Виктория Петрова
Команчи
2014
СТАНИЛ
8
(33)
4
(21)
12.00
27
Кристиана Мари...
Коко Шанел
2009
БОЖУР
4
(25)
8
(24)
12.00
28
Ивайло Станев
Микадо III
2008
ПЪЛДИН
8
(30)
8
(25)
16.00
29
Виктория Драгиева
Каре
2011
ПЪЛДИН
4
(23)
12
(30)
16.00
30
Габриела Георг...
Алекзандър
2013
ВАРНАСККС
4
(27)
12
(31)
16.00
31
Петър Чолаков
Валарго
2013
АГАЛАР
4
(26)
12
(32)
16.00
32
Магдалинка Ванева
Зиновия
2010
ПЪЛДИН
4
(24)
13
(33)
17.00
33
Александра Белева
Чардар
2012
ВАРНАСККС
4
(20)
15
(34)
19.00
34
Николай Стойчев
Аскорка
2008
ВАРНАСККС
12
(35)
12
(29)
24.00
35
Магдалена Бори...
Роял Бой
2012
ИСТЪР
4
(28)
21
(35)
25.00
36
Хади Нашар
Карон
2011
ШУМЕН-2010ЕК
8
(32)
24
(36)
32.00
37
Сара Аликович
Епенденс
2009
СТЕЙБЪЛЦОНЕВИ
33
(37)
53
(39)
77.00
38
Валентина Френ...
Амгория
2004
КАЛОЯН92
53
(38)
53
(37)
97.00
39
Симона Нанчева
Леон
2013
КАНАСПАРУХ
53
(39)
53
(37)
97.00